[HOT] Bitcoin za 13 000 – realita dnešního rána

5
to-the-moon-bitcoin

Kdo by to čekal. Před nedávnem jsme se pohybovali někde kolem 3-4 tisíc USD a mnoho nováčků si myslelo, že to jsou poslední dny BTC. Opak je ale pravdou. Rychlost s jakou nabírá na obrátkách může mít však více významů.

btc-13000

Nyní se pohybujeme kolem ceny 12500 USD a stále se držíme. Opravdu si jdeme pro 15 000 USD, jak tvrdili zakladatele burzy Gemini a Facebooku – než si ho Marek „půjčil“?

Bratři Winklevossovi: Jakmile cena BTC prolomí hranici 10 000 USD, čeká nás 15 000 USD

Skoro to vypadá, že si pro těch 15K nekompromisně jdeme, pozor ale na dvě věci:

  • Určitě nás může potkat minimálně nějaká korekce (chvilkový propad ceny).
  • A za druhé jak jste mohli vypozorovatjiž v minulosti – čím rychleji trh začne padat nebo růst, tím spíše se může jeho směr změnit. Pokud tedy tempo růstu začne být vražedné, opravdu to může znamenat poslední nádech, po kterém bude následovat nějaký kolaps. Buďte proto obezřetní, investoři si budou chtít své zisky vybrat a nemusí čekat do nekonečna…

Závěr

Nastala skvělá doba na kterou jsme všichni čekali, tak to hlavně nepo… Pokud nechcete hrát ruletu, která mnoho lidem ve 2017 nevyšla, odprodávejte po částech a nečekejte s celou sumou na 40 000 USD, nikdo vám totiž nezaručí, že se tam dostaneme…

Disclaimer: Toto nejsou investiční doporučení, zříkáme se odpovědnosti. Jedná se pouze o názor autora, rozhodnutí i strategie obchodování je na vás.

5
Komentujte

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
pan.karelE15Karlos AHonzakrtek Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
krtek
Host
krtek

Ted je každý chytrý jak radio

Honza
Host
Honza

Ja čekám na ALT season ?

Karlos A
Host
Karlos A

No.. to nás čeká víc.. otázka je, zda nějaká bude.. Jestli nám to ten BTC trošku nekazí tou parabolou… Alty zatím nic, když BTC zakolísá tak jedou dolů.. a až poletí BTC dolů jak namydlenej blesk, tak sem na ty alty zvědavej.. Zda se to do nich přelije anebo půjdou do háje .. haha… Co myslíte..?

E15
Host
E15

Otázka za milion. Doufejte v nejlepší, připravujte se na nejhorší. Vím, nejde to moc dohromady 😀

pan.karel
Host
pan.karel

Podle me sance tak 50/50.Drzim XRP a nic neprodavam,clovek nikdy nevi.