HCPP 2020 tento pátek – jak bude akce probíhat a na co se těšit? Pojďme se podívat na video!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Jako každý rok se v Praze odehraje “hackerský” kongres v holešovické Paralelní Polis. Proč hackerský v uvozovkách? Je to totiž kongres nejen pro hackery, ale i pro nadšence do kryptoměn a veřejnost, které není jejich osud lhostejný. Program je nabitý, a pokud vás zajímá téma digitální totality, je to event právě pro vás.

Pokud nemáte lístek, nemusíte zoufat, půjde je zakoupit i na místě. Pokud se bojíte, že už na vás nezbydou, napište nám na FB kryptomgazin.cz a my vám jej zarezervujeme.

Odehraje se nakonec event online, nebo můžete přijít mezi lidi?

Nebudeme prozrazovat příliš mnoho, ideálně koukněte na video, kde vám Palo Lupták z Paralelní Polis sdělí formu konání a také zajímavosti, na které se můžete těšit. Tak kryptu zdar, pojďme už na to video.

Na závěr tisková zpráva HCPP 2020

 

Konání akce 2-4.10 2020

Oficiální stránky akce: https://digital-totality.hcpp.cz/

Ps: Doufám, že se uvidíme! Tým Kryptomagazin.cz se akce samozřejmě zúčastní stejně jako každý rok!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: