Dash 2 Trade vybral 14,65 mil. USD, zbývá vybrat 700 tisíc dolarů – k zalistování na burze dojde 11. ledna

5
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Velmi očekávaná platforma Dash 2 trade pro obchodní analýzy a signály, dokázala vybrat 14.65 mil. dolarů pouhé dva dny před uvedením na burzu, ke kterému dojde 11. ledna 2023.

Nativní token platformy D2T se začne obchodovat rovnou na čtyřech burzách, a to ve středu v 10 hodin UTC času. Mezi centralizované burzy patří: Gate.io, LBank, BitMart a decentralizovanou burzu reprezentuje Uniswap.

Projekt Dash 2 Trade také podepsal dohodu o listingu tokenu D2T na burze Changelly Pro, ale na pozdější datum. Zároveň dojde k zalistování tokenu D2T u burzy Gate.io. Burza této události věnovala i samostatný příspěvek, a podle všeho bude zalistování doprovázet také krypto airdrop v hodnotě 120 tisíc dolarů. Současné uvedení na čtyřech burzách znamená, že token bude mít při spuštění dostatek likvidity, aby vyhověl všem investorům.

K vyprodání tokenu D2T by mohlo dojít již dnes

V době psaní tohoto článku chybí projektu Dash 2 Trade vybrat pouhých 700 tisíc dolarů, aby byl jejich overfunding předprodeje zaplněn. Navzdory tomu, že aktuálně na trzích vidíme bear market a krypto zimu se kvalitní krypto projekty prodírají vpřed, jelikož si investoři dobře uvědomují, že takové projekty jsou nyní potřeba. D2T nabízí skvělý obchodní model a prokazatelné schopnosti realizačního týmu.

Nyní je možné vidět, že investoři s nákupem již nečekají. Tím, že zbývá posledních pár tisíc tokenů D2T je opravdu potřeba si pospíšit. Předprodej skončí až bude vybráno 15 421 600 USD, což by mohlo klidně nastat i dnes – v době psaní článku – 9. ledna 2023.

Dash 2 Trade je platforma pro obchodní informace, které je přezdíváno “terminálem Bloomberg pro kryptoměny”. Tato platforma poskytuje drobným investorům nejmodernější profesionální obchodní nástroje, analytiku, metriky a akční signály.

Kde obchodovat a nárokovat token D2T od 11. ledna

Investoři si budou moct nárokovat zakoupené tokeny na stránkách Dash 2 Trade ve středu 11. ledna od 10:00 UTC. Stránka pro nárokování tokenů se otevře ve stejnou dobu, kdy začne obchodování na burzách. O půl hodiny dříve, v 9.30, dojde k umístění likvidity na decentralizovanou burzu Uniswap. Časy obchodování a nárokování jsou synchronizovány, aby se zabránilo vytváření podvodných likvidity poolů na burze Uniswap. 

Původně měl předprodej projektu Dash 2 Trade skončit již 6. ledna. Tým se však rozhodl předprodej prodloužit o další čtyři dny zavedením fáze ‘overfundingu’, aby i investoři, kteří nestihli kvůli svátkům tokeny D2T nakoupit, měli ještě šanci. 

Návštěvníci webu si mohou všimnout, že nyní procento předprodeje přesahuje 100 %. Důvodem je již zmíněná fáze ‘overfundingu’, která byla přidána k předprodeji, který oficiálně skončil 6. ledna. Ve fázi overfundingu se prodá dalších 36 mil. tokenů za cenu listingu, která činí 0.0556 USD. Pokud se prodají všechny tokeny D2T, bude to pro projekt znamenat, že se vybralo dalších 2 001 600 dolarů.

Dodatečně získané prostředky jsou určeny na podporu dalších centralizovaných burzovních listingů nejvyšší úrovně a na další rychlou implementaci produktů Dash 2 Trade. Projekt Dash 2 Trade navíc požádal o zalistování tokenu D2T na jedné z nejznámějších burz, kterou je Binance.

Dash 2 Trade poskytl beta verzi předprodejního dashboardu díky rychlému vývoji produktu

Dash 2 Trade spustil svou beta verzi předprodejního dashboardu (panelu), a to minulý týden. Pokud by vás zajímalo, jak beta verze vypadá, můžete se na ni podívat zde:  beta.dash2trade.com. Nativní token D2T slouží zároveň jako užitkový token pro všechny funkce projektu. Beta verze nevyžaduje ze strany uživatelů žádnou platbu.

Platforma bude nabízet ve své plné verzi tři úrovně předplatného, mezi které patří: bezplatná verze, startovací verze a profesionální verze. Předplatná budou uživatelé moct hradit prostřednictvím tokenu D2T. Kromě základní funkcí, které je nyní možné vidět v beta verzi bude také plná verze nabízet: kopírování obchodů, nástroj pro tvorbu strategií, kurátor signálů a automatické obchodování. 

Platforma Dash 2 Trade, která se zaměřuje na adresovaný trh čítající desítky milionů obchodníků s kryptoměnami po celém světě, by podle předpovědí analytiků mohla v roce 2023 přinést až desetinásobné zisky.

V mnoha ohledech je Dash 2 Trade jedinečným produktem na trhu. Například sekce předprodeje obchodního dashboardu poskytuje uživatelům podrobné údaje a analýzy o plánovaných předprodejích. Nechybí také první bodovací systém v oboru, který nese název Dash Score. Ten slouží pro hodnocení všech předprodejních projektů.

Nikde jinde na trhu nenalezneme nástroj, který by nabízel tento typ informací pro obchodování a signály, a v takto sjednocené formě. D2T nabízí komplexní a přístupný způsob.

Reakce komunity na beta verzi dashboardu byla velmi příznivá. “Zkusili jste beta testování? Je to úžasné,” napsal jeden z uživatelů ve skupině na Telegramu. Další člen komunity, který vystupuje pod jménem Free Guy napsal: ”D2T je opravdu skvělý projekt, stačí se podívat na jejich beta dashboard”. Mezitím na Twitteru byly ohlasy dost podobné. Jeden beta tester na Twitteru napsal: ”Wow, jsem velmi ohromen beta verzí Dash 2 Trade”.

Tým stojící za projektem Dash 2 Trade uvedl, že zájem o projekt se po vydání beta verze ještě zvýšil. 

Za projektem stojí zkušený tým obchodníků a odborníků

Tým, který stojí za projektem Dash 2 Trade, tvoří zkušení obchodníci z řad kvantistů, kteří se na trhu pohybují již řadu let. Toto zázemí jim umožnilo odhalit mezeru na trhu v sektoru předprodejů, které skrývají vysoké riziko, ale zároveň i vysoké odměny. Pomocí vlastních nástrojů projektu D2T budou jeho obchodníci a investoři schopni získat výhodu před zbytkem trhu – znalosti trhu znamenají zisky!

Mnoho členů týmu Dash 2 Trade pracovalo již u partnera projektu, kterým je Learn 2 Trade. Díky L2T se s projektem D2T seznámilo více než 70 tisíc obchodníků. Spolupráce s Learn 2 Trade umožnila projektu Dash 2 Trade rychle se prosadit v oblasti obchodování s kryptoměnami.

Dash 2 Trade loví na trhu s obchodními informacemi, kde se snaží přilákat miliony aktivních uživatelů

Jak jsme již zmínili výše, D2T je užitkový token pro přístup ke všem funkcím projektu. Beta verze nevyžaduje ze strany uživatelů žádnou platbu.

Po dokončení beta verze dashboardu bude k dispozici mnoho dalších zajímavých funkcí, jako je např. tvoření strategií, kurátor signálů, kopírování obchodů či automatizované obchodování. Investoři budou moct vybírat ze tří úrovní předplatného. K dispozici bude i bezplatná verze. Další dvě verze – Starter a Premium budou zpoplatněny.

Za tyto placené verze investoři a uživatelé zaplatí prostřednictvím nativního tokenu platformy D2T. Verze Starter by měla vyjít na zhruba 400 tokenů D2T a lepší verze Premium by měla stát cca 1 000 tokenů D2T. 

Jak koupit token D2T

Abyste mohli investovat do projektu Dash 2 Trade a jeho předprodeje, budete k tomu potřebovat USDT (Tether) či ETH. Pokud nemáte nabitou kryptopeněženku, můžete si Ethereum (ETH) koupit přímo na stránkách Dash 2 Trade pomocí debetní či kreditní karty.

Pokud předprodej otevíráte na mobilním zařízení, můžete využít TrustWallet, která zároveň nabízí vestavěný prohlížeč pro mobilní zařízení a přejít na stránku D2T. Poté, co předprodej skončí bude token D2T dostupný na centralizovaných burzách – Gate.io, LBank, BitMart. K dispozici bude také jedna decentralizovaná burza Uniswap. 

Audit smart contractu Dash 2 Trade byl proveden společností SolidProof a tým byl úspěšně ověřen procesem KYC společností Coinsniper. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img