Griffin Gaming shromažďuje 750 milionů USD na podporu blockchainových her

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Nový fond Griffin Gaming Partners zaměřený na investice do herního průmyslu má nyní ve správě aktiva ve výši více než 1 miliardy amerických dolarů. Téměř 750 milionů USD che věnovat na podporu blockchainových her.

Griffin Gaming a podpora blockchainových her

Zakládající partner Nick Tuosto před nedávnem poskytl rozhovor pro redakci Forbes, ve kterém prohlásil, že definice hraní zahrnuje tvorbu herního obsahu, platformy pro sociální komunikaci okolo her a tituly související s blockchainem (web 3).

V pořadí se jedná o druhý fond Griffin Gaming Partners, který se zaměřuje na hry a herní průmysl. Griffin Gaming uvádí, že předchozí investice partnerů zahrnují herní či herně přilehlé společnosti jako Discords, Superteam, Forte či Overwolf.

Někteří odborníci na kryptoměny se domnívají, že blockchainové hry jsou klíčem k masové adopci kryptoměn. Existuje již řada společností, kteří experimentují s NFT a blockchainovým hraním snažící se začlenit kryptoměny do herního světa.

Herní průmysl je nadále rostoucím segmentem, není proto divu, že roste i trh okolo blockchainových her. DDM Games Investment Review před nedávnem uvedla, že investice do společností souvisejících s blockchainem tvořily značnou část rekordního roku 2021.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 39 128 USD dle KMC.

Závěr

Blockchainové hry jsou na vzestupu, což potvrzuje neustále vzrůstající trend. Na našem oficiálním discordu se věnujeme blockchainovým hrám, neváhejte se tedy přidat. Seznam Dappradar si můžete prohlédnout pod přiloženým odkazem ZDE. [1] Na oficiální stránky Griffin Gaming Partners se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [2]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img