Glassnode: Bitcoiny stále opouštějí burzy

5
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Analytická společnost Glassnode, monitorující dění na blockchainu, zjistila, že bitcoiny stále pouštějí kryptoměnové burzy. Podle nově zveřejněných údajů bitcoinová bilance na kryptoburzách pokračovala v makro poklesu. Co dalšího se uvádí v datech společnosti?

Glassnode: Bitcoiny mizí z kryptoměnových burz

Kryptoanalytická firma Glassnode věnující se monitoringu blockchainu BTC před nedávnem zveřejnila data týkající se zůstatku BTC na kryptoměnových burzách. Společnost uvádí, že bitcoinová bilance na kryptoměnových burzách pokračovala v makro poklesu.

„Od ATH v březnu 2020 nyní zaznamenal devizové bilance makro odliv více než 4,6 % oběžné nabídky.“

Od března 2020, kdy zůstatek na kryptoburzách dosáhl historického maxima, zažily burzy soustavný odliv. Výrazný pokles zásoby na burzách byl zaznamenán převážně v posledních měsících. Mnoho investorů opustilo kryptoburza kvůli současné nevlídné situaci na trhu.

 „Bitcoin byl svědkem téměř úplného vyhoštění investorů z trhu a odhodlání Hodlerů zůstalo jako poslední fronta.“

V posledních týdnech byl zaznamenán také velký zájem o hardwarové peněženky, protože u kryptoměnové komunity kolovaly zprávy o zastavení výběru kryptoměn na kryptoburzách. Menší obrat nastal pouze v dubnu.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 23 274 USD dle KMC.

Závěr

Co si o současné situaci na kryptoměnovém trhu myslíte vy? Jaká je vaše nejoblíbenější kryptoburza? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách nebo streamech.

Další informace o poklesu zásob na kryptoměnách burzách analytické společnosti Glassnode se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

porad opousteji burzy, ale kurz postupnne sletel z 60 na 20

spot_img