Gene Simmons z Kiss přijme za prodej svého sídla bitcoin

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Legendární rocková hvězda skupiny Kiss, Gene Simmons, v nedávném rozhovoru prohlásil, že za prodej svého sídla v Las Vegas přijme bitcoin v hodnotě 13,5 milionu amerických dolarů. Co dalšího legendární hudebník řekl na adresu kryptoměn?

Gene Simmons velkým fanouškem kryptoměn

Gene Simmons, rocková hvězda skupiny Kiss, před nedávnem poskytl rozhovor Blabbermouth.net, kde zdvojnásobil svou podporu kryptoměn. Simmons oznámil, že přijme kryptoměnu za prodej svého panství v Las Vegas.

Simmonsovo sídlo se může pochlubit úchvatným panoramatickým výhledem na údolí Las Vegas. Cena byla stanovena na 13,5 milionu amerických dolarů a kupující si ji mohou zakoupit v bitcoinu, ethereu, polkadotu, litecoinu či aave. Gene Simmons se k prodeji sídla za bitcoin vyjádřil následovně:

„Od začátku jsem byl otevřeným zastáncem kryptoměn. Je to budoucnost peněz a má smysl nabídnout zájemcům možnost využít kryptoměnu k nákupu nemovitosti.“

Budoucí majitel pouštního sídla bude mít podle dostupných informací k dispozici šest ložnic, osm koupelen a 11 připojených garážových stání. Kupující bude mít k dispozici je také bazén, soukromý bar, salonek, tenisový pavilon a mnoho dalších zařízení pro volný čas.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 40 285 USD dle KMC.

Závěr

Legendární rocková hvězda Gene Simmons se již v minulosti vyjádřil kladně na adresu kryptoměn. Přesně před rokem například tvrdil, že nakoupil Cardano v hodnotě 300 000 amerických dolarů. O několik měsíců prozradil, že má velký zájem o bitcoin. Celý rozhovor Geneho Simmonse si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img