Ethereum nepřekonalo důležitou rezistenci – co můžeme čekat v nejbližších dnech?

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Trh s kryptoměnami dnes po několika dnech stoupání opět zčervenal. Hodnota většiny altcoinů klesá. Bitcoin jako jeden z mála vykazuje menší zisk a konsoliduje mezi cenovými hladinami 9 300 a 9 600 dolarů. Ethereum však kleslo, a tento pohyb je významný hned ze dvou důvodů.

Před námi je silná rezistence

Včera mnoho lidí překvapil rázný přechod Etherea přes kulaté číslo 700 $. Nad touto hladinou se dokonce zavřela i včerejší svíčka. K překonání velké rezistence to však rozhodně nestačilo, a tak jsme se po několika dnech příjemného růstu konečně dočkali korekce.

A nešlo jen o nějaký menší výkyv. Ether klesl o 10% na 630 $. Níže však už nepokračoval a podle očekávání se vrátil zpět na úroveň supportu (660 $). Mezi hodnotami 660-700 $ může konsolidovat několik dní. Vzhledem k daily uptrendu a převládající dobré náladě na trhu s Bitcoinem se však zatím nemusíme obávat většího pullbacku.

Jsme v uptrendu, to znamená, že každý propad ceny je možnost k nákupu.

24.04.18-Ethereum-SR (1)

Překonat rezistenci v rozmezí 700-750 $ však rozhodně nebude jednoduché a vyžádá si to větší pohyb UP. V tomto kanále je mnoho prodejních objednávek. V minulosti sloužil jako masivní support, který zachytil několik velkých pádů (více v této analýze z 28.3.2018) Bohužel, nyní jsme pod ním.

Překonání rezistence nám otevře cestu k dalšímu růstu a opětovnému dosažení 1 000 $. Pokud se však trhu i po několika pokusech nepodaří prorazit tuto překážku, může začít dlouhodobě konsolidovat, což by pro tradery nebyla nejlepší zpráva. Malá volatilita = malé zisky.

Hodně však záleží na Bitcoinu. Pokud bude pokračovat ve svém desetitisícovém rallye, Ethereum půjde nahoru. Pokud se však zopakuje situace z předchozího měsíce, otočí se daily trend a budeme mít mnohem větší problémy.

Tak jako tak, pokud přemýšlíte nad koupí Etheru, nyní je docela dobrá doba. Další otestování rezistence je v podstatě nevyhnutelné. Více informací a signálů na nákup Etherea (a dalších kryptoměn) naleznete v analýzách na našem trading webu.

Co číst dále?

Asijské cenové prémium je zpátky! Víte kolik tam stojí jeden Bitcoin?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Martin

no zatim to nevypada vubec dobře ten test 9k7 u btc a pady k 9ti.. modleme se at se to otoci a nespadne to jako pred mesicem.. si sem to cekal asi mnozi jako ja neodolali a nakoupili v ocekavani testu 10,5k… a odolat extremne rostoucimu BCH neslo.. 🙂

Gamer

Zhebnete i s kryptomenama kurvy!!!!!!

Martin

další z řady ubožáků si musel ulevit,jak smutné…
Prodám ti grafiku,jestli tvá nenávist pramení z něčeho tak ubohého jako zášť kvůli nedostupnosti karet kvůli težbě … 😀

spot_img