ETF na Ethereum by se mohlo začít obchodovat do 2. července

5
(1)

Analytik společnosti Bloomberg Eric Balchunas říká, že podle jeho nejlepšího odhadu se spotové ETF na Ethereum začne ve Spojených státech obchodovat před 2. červencem.

Podle analytika Erica Balchunase by se spotové burzovně obchodované fondy (ETF) na Ethereum mohly začít obchodovat ve Spojených státech nejpozději do 2. července. „Posouváme naše předpokládané datum spuštění spotového ETF Ether na 2. července,” napsal Balchunas 15. června v příspěvku na X s tím, že připomínky Komise pro cenné papíry Spojených států (SEC) k žádostem žadatelů o S-1 spotového ETF Ethereum.

Je slušná šance, že budou pracovat na tom, aby je vyhlásili za účinné příští týden a dostali je z talíře před svátečním víkendem. Možné je všechno, ale tohle je zatím náš nejlepší odhad.

dodal Eric Balchunas s odkazem na blížící se americký Den nezávislosti

Komentáře signalizují obrat v důvěře oproti předchozímu dni, kdy Balchunas tvrdil, že žadatelé o Ethereum ETF stále čekají na zpětnou vazbu od Division of Corporation Finance – oddělení SEC, které dohlíží na zveřejňování informací o firmách.

Komise pro cenné papíry a burzy schválila 23. května osm žádostí 19b-4 o uvedení spotových ETF na různé burzy v USA, které se však nemohou začít obchodovat, dokud nebudou mít požadované schválení registračního prohlášení S-1.

Předseda SEC uvádí širší časový rámec pro možné datum schválení

Předseda SEC Gary Gensler poskytl širší časový rámec, kdy by se mohlo začít obchodovat se spotovými burzovně obchodované fondy na Ethereum, a uvedl, že by se tak mohlo stát během následujících tří měsíců do konce září. Jen o týden dříve však Gensler naznačil, že rychlost schvalování závisí na tom, jak rychle se emitentům podaří vypořádat s připomínkami SEC.

Někteří obchodníci doufají, že cena ETH by mohla kopírovat pohyby na grafu bitcoinu po schválení spotového ETF Bitcoinu 11. ledna, který se do 13. března vyšplhal na rekordní hodnotu 73 679 dolarů. Stephen Richardson, výkonný ředitel finančních trhů ve společnosti Fireblocks, tvrdil, že spotové ETF na Ethereum nezaznamenají stejný příliv v první den jako spotové ETF na Bitcoin.

Chybí široký konsenzus, který by efektivně zhodnotil užitečnost nebo míru využití blockchainu Etherea.

Stephen Richardson, výkonný ředitel finančních trhů ve společnosti Fireblocks

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img