Elon Musk údajně připravuje Twitter na integraci kryptoměn

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Elon Musk podle posledních informací připravuje sociální síť Twitter na další zdroj příjmů. Kryptoměny by tak mohly již brzy být součástí platebního systému sociálního giganta.

Elon Musk a kryptoměny na Twitteru

Podle zpravodajského deníku Financial Times Elon Musk řekl vývojářům Twitteru, že nejdříve upřednostňuje platby v hotovosti a podpora kryptoměn může být v blízké budoucnosti dodatečně přidána.

Některé zdroje uvádějí, že Twitter zvažuje podporu kryptoměn pro malou skupinu uživatelů. Společnost požádala také o povolení od regulačních orgánů v USA, aby mohla poskytovat platební služby. Sociální síť se registrovala jako zpracovatel plateb u amerického ministerstva financí v listopadu minulého roku.

Poté, co zveřejnil tuto zprávu Financial Times, cena Dogecoinu vyskočila o více než 10 %. Co se týká integrace kryptoměn, rozhodně by se nejednalo o první společnost Elona Muska, která zprostředkovává kryptoměny. Sám Musk v minulosti často podporoval kryptoměnu Dogecoin.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 23 186 USD dle KMC, cena tokenu DOGE se pohybuje okolo 0.095 USD.

Závěr

Používáte Twitter? Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Celý příspěvek mezinárodního deníku Financial Times si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

A psí hovna pošleme na Mars. Hejly z řad retailové holoty je třeba oškubat do mrtě. Od Elona se máme my tři ještě hodně co učit.

Nemam

Tak snad na ten Mars posle s tema extrementama i Vas tri 😀

Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

By se vám brzy stýskalo…

spot_img