Elon Musk popírá, že by radil lidem ohledně investování do kryptoměn

4.8
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel automobilové společnosti Tesla a jeden z nejbohatších lidí na světě Elon Musk v nedávném rozhovoru popřel, že by lidem kdy radil, aby investovali do kryptoměn. Co dalšího prohlásil CEO Tesly?

Elon Musk a investice do kryptoměn

Jeden z nejbohatších lidí na světě Elon Musk na nedávném Katarském ekonomickém fóru pro zpravodajský portál Bloomberg prohlásil, že nikdy lidem nepropagoval investování do kryptoměn. Na fóru také přiznal, že osobně investoval menší množství kapitálu do bitcoinu.

Elon Musk tak reagoval na obvinění investora do dogecoinu Keitha Johnsona. Ten popsal Muskovo chování jako kryptopyramidové schéma. V rozhovoru pro Bloomberg CEO Tesly prohlásil:

“Nikdy jsem neřekl, že by lidé měli investovat do kryptoměn. V případě Tesly, SpaceX, jsme višchni koupili nějaké bitcoiny, ale je to malé procento našich celkových hotovostních aktiv.”

Portál Bloomberg se také ptal na to, zda v nejbližší době dojde k recesi a podrobnosti okolo snižování počtu pracovních míst v Tesle. V rozhovoru pro Bloomberg prohlásil:

“Recese v USA je v určitém okamžiku nevyhnutelná. Pokud jde o to, zda v blízké době dojde k recesi, je pravděpodobnější než ne.”

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 21 427 USD dle KMC.

Závěr

Elon Musk se od začátku minulého roku dostal do hledáčku kryptoměnové komunity, když začal otevřeně podporovat meme kryptoměnu Dogecoin. V minulém roce také strhnul na sebe kritiku ohledně investic do bitcoinu. Musk podle jeho slov nadále zůstává otevřený ke kryptoměnám.

Co si o tom myslíte vy? Jaký je váš názor na Elona Muska? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů. Na celý rozhovor Elona Muska pro zpravodajský portál Bloomberg se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Wake up !!!

Dementní feťák musk je jen loutka .
Mocní si ho vybrali jako hračku pro své záměry a pro odvádění pozornosti . Je to patologický lhář.

spot_img