eBay by mohl integrovat kryptoměnové platby

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel oblíbené aukční síně eBay, Jammie Iannone, prozradil, že by společnost mohla brzy integrovat kryptoměnové platby na svou platformu. Implementace kryptoměn by mohla přitáhnout mladší generace.

eBay a integrace kryptoměn

Generální ředitel nadnárodního aukčního portálu eBay, Jamie Iannon, v nedávném rozhovoru pro The Street uvedl, že usiluje o integraci kryptoměnových plateb na svoji platformu. Firma by tak do kryptoměnového odvětví mohla naskočit již velmi brzy.

Iannone prohlásil, že integrací kryptoměnových plateb chce především zaujmout mladší generaci. Oficiálního oznámení společnosti bychom se mohli dočkat 10. března během „investorského dne“. CEO eBay v rozhovoru prohlásil:

„Právě dokončuje náš přechod na správu plateb, kde nyní přímo spravujeme objem 85 miliard amerických dolarů na naší platformě. To nám dává možnost otevřít nové způsoby platby.“

Aukční platforma se dosud otevřela platbám prostřednictvím Google Pay a Apple Pay. Iannone v rozhovoru také uvedl, že uzavřeli partnerství s Afterpay. CEO uvedl, že má zájem o objevování „nových cest“. Iannone v rozhovoru dále prohlásil:

„A tak pokračujeme ve vyhodnocování dalších forem plateb, které bychom měli na platformě přijmout. V současnosti na platformě žádné kryptoměny nepřijímáme.“

Ačkoliv platforma ještě nezavedla funkci kryptoměnových plateb, v květnu minulého roku vsadila společnost na rostoucí sektor nezaměnitelných tokenů NFT. eBay však nebyla první známou platformou, která byla propojena s novými technologiemi.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 39 247 USD dle KMC.

Závěr

eBay je nejznámějším aukčním portálem na světě. Generální ředitel věří, že mladší generace je prioritním cílem pro platformu. Celý rozhovor Jamieho Iannona pro portál The Street si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká více obsahu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: