Důvod, proč Maximine Coin (MXM) v březnu vyrostl o 750 %

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Týdenní zprávy] Čína údajně spustí své CBDC dříve kvůli COVID-19

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Fanoušci kryptoměn se dělí na dvě velké skupiny. Jedna preferuje investování a obchodování se staršími, dobře známými kryptoměnami, jako jsou Bitcoin, Ethereum nebo Monero, a ta druhá preferuje vysoce rizikové lowcap coiny, které by však mohly udělat stovky nebo i tisíce procent.

Jedním z takových coinů je i Maximine (MXM) – vytvořený v srpnu 2018. Tato kryptoměna za sebou nemá žádný silný fundament, není zalistovaná na kvalitních burzách, netvoří se kolem ní komunita a vývoj tohoto projektu sestává z příspěvků na sociálních sítích a jediné aktualizace na oficiálním GitHubu (vytvoření smart kontraktu).

maximine coin mxm

MXM přesto v únoru zaznamenal relativně zajímavý skok v hodnotě, který se v březnu přetavil na neuvěřitelné 750% rallye. Analýza obchodní aktivity na stránce ccn.com přibližuje, jak je to vůbec možné.

Maximine (MXM) – Úspěšná mrtvola

Maximine Coin za posledních 24 hodin zaznamenal růst o dalších 30 %. Takto to pokračuje už několik dní. Kryptoměna své rallye začala prvního února na hodnotě cca 0,04 $. Během několika dní se masivně zvýšila obchodní aktivita na burze Coinbene, což MXM začalo táhnout nahoru. Dnes už se obchoduje za cca 0,1 $.

Maximine dnes na burze Coinbene zaznamenal největší volume. 96,5 % všech obchodů se událo právě na této singapurské platformě. Coinbene dnes na MXM párech hlásí kombinované volume ve výši přibližně 26 milionů dolarů. HitBTC, Coinbit a Livecoin jsou zodpovědné za zbývajících 3,5 %.

Nikoho jistě nepřekvapí, že burza Coinbene je dlouhodobě podezřelá z Wash tradingu – tzn. z nafukování volume pomocí fejkování obchodů. Reálný uživatel si možná myslí, že na platformě vidí tisíce obchodů, ve skutečnosti však burza obchoduje sama se sebou a na vysoké volume se snaží lákat nové lidi, případně manipulovat ceny kryptoměn.

(článek pokračuje pod odkazem)

[KRÁTKÁ ZPRÁVA] Pouze dvě TOP 10 kryptoburzy nefejkují své volume – Tipnete si které?

Akce s Maximine Coin měla pravděpodobně dosáhnout oba cíle. Burza na této masivní manipulaci pěkně vydělá a naivní tradeři se tak jen pohrnou, aby mohli pořádně zainvestovat do tohoto scamu. Nenechte se oklamat podobnými schématy na rychlé zbohatnutí. Hodně peněz vám přinese jedině tvrdá, kvalitně odvedená práce.

Naši kvalitně odvedenou práci můžete sledovat například i na facebooku, kam denně přispíváme. Sledujte nás a nepřijdete tak o naše kryptoměnové zpravodajství.

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře