Důvod, proč Maximine Coin (MXM) v březnu vyrostl o 750 %

4
speculation-speculation-everywhere-memes-funny-pics-frabz-com-every-sunday-301706

Fanoušci kryptoměn se dělí na dvě velké skupiny. Jedna preferuje investování a obchodování se staršími, dobře známými kryptoměnami, jako jsou Bitcoin, Ethereum nebo Monero, a ta druhá preferuje vysoce rizikové lowcap coiny, které by však mohly udělat stovky nebo i tisíce procent.

Jedním z takových coinů je i Maximine (MXM) – vytvořený v srpnu 2018. Tato kryptoměna za sebou nemá žádný silný fundament, není zalistovaná na kvalitních burzách, netvoří se kolem ní komunita a vývoj tohoto projektu sestává z příspěvků na sociálních sítích a jediné aktualizace na oficiálním GitHubu (vytvoření smart kontraktu).

maximine coin mxm

MXM přesto v únoru zaznamenal relativně zajímavý skok v hodnotě, který se v březnu přetavil na neuvěřitelné 750% rallye. Analýza obchodní aktivity na stránce ccn.com přibližuje, jak je to vůbec možné.

Maximine (MXM) – Úspěšná mrtvola

Podle stránky KMcap.eu Maximine Coin za posledních 24 hodin zaznamenal růst o dalších 30 %. Takto to pokračuje už několik dní. Kryptoměna své rallye začala prvního února na hodnotě cca 0,04 $. Během několika dní se masivně zvýšila obchodní aktivita na burze Coinbene, což MXM začalo táhnout nahoru. Dnes už se obchoduje za cca 0,1 $.

Maximine dnes na burze Coinbene zaznamenal největší volume. 96,5 % všech obchodů se událo právě na této singapurské platformě. Coinbene dnes na MXM párech hlásí kombinované volume ve výši přibližně 26 milionů dolarů. HitBTC, Coinbit a Livecoin jsou zodpovědné za zbývajících 3,5 %.

Nikoho jistě nepřekvapí, že burza Coinbene je dlouhodobě podezřelá z Wash tradingu – tzn. z nafukování volume pomocí fejkování obchodů. Reálný uživatel si možná myslí, že na platformě vidí tisíce obchodů, ve skutečnosti však burza obchoduje sama se sebou a na vysoké volume se snaží lákat nové lidi, případně manipulovat ceny kryptoměn.

(článek pokračuje pod odkazem)

[KRÁTKÁ ZPRÁVA] Pouze dvě TOP 10 kryptoburzy nefejkují své volume – Tipnete si které?

Akce s Maximine Coin měla pravděpodobně dosáhnout oba cíle. Burza na této masivní manipulaci pěkně vydělá a naivní tradeři se tak jen pohrnou, aby mohli pořádně zainvestovat do tohoto scamu. Nenechte se oklamat podobnými schématy na rychlé zbohatnutí. Hodně peněz vám přinese jedině tvrdá, kvalitně odvedená práce.

Naši kvalitně odvedenou práci můžete sledovat například i na facebooku, kam denně přispíváme. Sledujte nás a nepřijdete tak o naše kryptoměnové zpravodajství. Případně využijte zajímavé akce na investičním portálu Trading11.com.

Pravděpodobně smrt

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MagorJayJose Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jose
Host
Jose

Co znamená to „Pravděpodobně smrt“ na konci článku?

Jay
Host
Jay

To se tyka autora. ?

Jay
Host
Jay

Samuel je pako, kdyz tvrdi, ze HitBTC neni kvalutni burza (i presto, ze ji nemam rad)

Magor
Host
Magor

At si každý blb investuje do čeho chce , je to každého věc .Staré babky nakupuji na hromadných akcích bezcenné deky za sta tisíce či hrnce tak proč by se nějaký jouda nevsadil na coin který deně dělá 40% přeci není blb aby investoval do Bitcoinu když každý blb tvrdí že to dumpne o dalších 50% .