Držitelé Shiba Inu investují do tohoto nového Web3 projektu vytvořeného pro obchodníky, aby našli tokeny s 1000% návratnosti investic

4.5
(2)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Nyní, když cena jednoho z největších meme coinů Shiba Inu (SHIB) za poslední rok klesla téměř o 25 %, investoři hledají na trhu s kryptoměnami nové příležitosti. V důsledku toho se výrazně zvýšil zájem o nové slibné projekty. Zejména Launchpad XYZ v současné době přitahuje velkou pozornost kryptokomunity, protože předprodejní kampaň nativního tokenu LPX je téměř u konce a zalistování na burzách se rychle blíží.

*Reklamní článek

Cílem Launchpadu XYZ je stát se all-in-one platformou, která usnadňuje obchodování s kryptoměnami a nabízí služby Web3. Tvůrci se zaměřují jak na nováčky, tak na zkušené obchodníky, aby získali širokou základnu uživatelů. Investiční proces bude zjednodušen pomocí nástrojů poháněných umělou inteligencí, přičemž zároveň nabídne pokročilé analýzy pro zkušenější investory.

Launchpad XYZ zprostředkuje přístup k Web3 nástrojům poháněným umělou inteligencí

O předprodej LPX je obrovský zájem, přičemž projekt získal již více než 2,6 milionů USD. Za tímto úspěchem je řada nadcházejících Web3 nástrojů poháněných umělou inteligencí (AI). Jedním z pilířů ekosystému je v tomto ohledu vlastní hodnotící systém platformy s názvem Launchpad Quotient (LPQ). Je vytvořen na základě algoritmů, které dokážou analyzovat a vyhodnotit krypto aktiva na základě 400 datových bodů, a to jak nových kryptoměn, včetně předprodejů, tak stávajících hlavních kryptoměn, jako je Shiba Inu. Cílem LPQ je generovat užitečné informace o nákupech kryptoměn i NFT.

Dalším nástrojem, který Launchpad XYZ nabídne, bude AI asistent Apollo, který dokáže zpracovat Big Data a nabídnout odpovědi na otázky týkající se investic do Web3. Platforma také přijde s možností učit se od profesionálních obchodníků. K tomuto účelu tvůrci vytvořili nástroj Trading Edge, díky kterému mohou noví investoři na základě událostí, sociálních konverzací a dat v reálném čase přijmout strategie používané zkušenými obchodníky.

Kromě analytických nástrojů poháněných AI plánuje Launchpad XYZ nabízet nástroj pro správu a sledování portfolia, decentralizovanou burzu, P2E hub a knihovnu Metaverse zkušeností. Tato rozmanitá nabídka upoutala pozornost nejen spekulativních nebo začínajících obchodníků, ale také veteránů na trhu. 

Co si myslí o Launchpad XYZ známí kryptoměnoví influenceři?

Launchapd XYZ získal pozornost hned několika významných krypto influencerů. Například podle Alessandra De Crypto by LPX mohl prvním investorům vygenerovat masivní výnosy přes 1000x. Jedním z důvodů této odvážné predikce je, že token je součástí rostoucímu sektoru AI kryptoměn, který má nyní podle CoinMarketCap tržní kapitalizaci více než 20 miliard dolarů.

Předprodej LPX končí již za dva dny, což znamená, že zainteresovaní investoři již nemají mnoho času získat tokeny za 0,445 USD, než budou uvedeny na kryptoměnových burzách. Ti, kteří se zaregistrují do předprodeje, získají také exkluzivní NFT pasy, které jsou odstupňovány podle investované částky. Každý NFT pas nabízí různé úrovně zapojení a interakcí s ekosystémem.

Díky široké škále nadcházejících Web3 nástrojů a poskytování analýz s využitím umělé inteligence je tato platforma, jejímž cílem je získat dalších 10 milionů uživatelů Web3, projektem, který stojí za to sledovat.

Odpočítávání do konce předprodejní kampaně již začalo a s tím roste i zájem investorů, kteří nechtějí promeškat šanci. V současné době zbývají do konce předprodeje pouhé dva dny. Potenciál projektu zdůrazňuje zájem investorů, kteří hledají skryté kryptodrahokamy coby alternativu k zavedeným tokenům jako Shiba Inu. Launchpad XYZ by mohl být jejich branou k nalezení dalších veleúspěšných kryptoměn.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img