DOGE investoři se zaměřují na nový meme coin ve vidině možné 1000% návratnosti

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Dogecoin (DOGE) se v těchto dnech stabilizuje poblíž svého 21denního průměru na úrovni 0,18 dolaru, což je pokles o více než 20 % oproti maximům minulého měsíce. Možná proto se DOGE investoři nyní zaměřují na nový atraktivní meme coin s názvem Sponge (SPONGE), ve snaze dosáhnout 1000 % návratnosti.

*Reklamní článek

Dogecoin zůstává nepřekonaným králem mezi meme coiny, ale jeho obrovská tržní kapitalizace, která v době psaní tohoto článku činí kolem 26,7 miliardy dolarů, naznačuje, že prostor pro další zisky je poměrně omezený.

Dogecoin by teoreticky mohl během tohoto býčím trhu vzrůst až pětinásobně, ale mnozí investoři do této skupiny kryptoměn chtějí vyšší zisky, až 1 000 % nebo ještě více. Takoví investoři by měli hledat nové meme coiny s nižší tržní kapitalizací a velkým potenciálem k virální popularitě.

Meme coin Sponge (SPONGE) přesně odpovídá těmto kritériím, zejména po svém letošním spuštění verze V2 v síti Polygon. Stojí za zmínku, že původní token Sponge dosáhl minulý rok na svém vrcholu tržní kapitalizace téměř 100 milionů dolarů. Nicméně, token se přesunul na Polygon, aby využil jeho nižší poplatky a rychlejší transakce, což se stalo před více než měsícem.

A tento přesun na Polygon vyvolal nárůst ceny SPONGE. Token dosáhl v březnu pozoruhodné tržní kapitalizace 160 milionů dolarů. Od té doby však tato hodnota klesla zpět na kolem 80 milionů dolarů, což investorům nabízí příležitost k nákupu za nižší ceny a připravit se na další odraz.

SPONGE – Nový vzrušující meme coin s cílem dosáhnout 1000% návratnosti investice

Sponge není jen obyčejný meme coin bez praktického využití. Tato nová velmi slibná kryptoměna nabízí možnost pasivního příjmu a zároveň bude sloužit jako utility token v nadcházející závodní Play-to-Earn hře s názvem Sponge Racer.

Kupující Sponge, kteří se rozhodnou své tokeny stakovat, mohou podle oficiální webové stránky Sponge aktuálně získat výnosy až 362 %. K dnešnímu dni bylo uzamčeno již více než 9,5 miliardy tokenů, přičemž s přibývajícími tokeny se bude roční procentní výnos snižovat.

Co se týče zmíněné Play-to-Earn hry, ta umožní hráčům soutěžit proti sobě o pozice v globálním herním žebříčku. Odměny za závody budou vypláceny v tokenech SPONGE V2.

Ale možná nejvíce vzrušující na Sponge je, že je možné tento meme coin stále zakoupit dostatečně brzy. Úspěchy tokenů jako Bonk, Dogwifhat nebo Pepe ukázaly, jak může nový meme coin dosáhnout ve velmi krátké době tržní kapitalizace v řádu miliard dolarů.

Na oficiální webové stránce tohoto nového vzrušujícího meme coinu naleznete zmínku, že token bude brzy spuštěn na větších a lepších burzách, což by mohlo přilákat vlnu nových kupců SPONGE. Dá se tedy říci, že při tržní kapitalizaci pouhých 67 milionů dolarů by Sponge investoři mohli očekávat 1000% návratnost investice, ale trh s kryptoměnami je nestálý, takže může také snadno dojít ke ztrátě. Vždy implementujte strategii řízení rizik. Investujte pouze to, co si můžete dovolit ztratit.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img