Devcon4 + Fellowship + Status + DIDC – čtyři pražské krypto-konference, na které se můžeme těšit

0
(0)

Vývoj Ethereum Blockchainu pokračuje nevídaným tempem. Počet programátorů pracujících na této technologii se neustále zvyšuje a s ním i počet konferencí. Hned několik zajímavých setkání se uskuteční na konci října v Praze.

Aktuální tip: Rádi vás přivítáme také na naší konferenci Kryptomagazinu již tuto sobotu (20.10.2018), na co se můžete těšit? Podívejte se na program, moc rádi vás všechny přivítáme. Po skončení akce je v plánu i neformální meetup 🙂 Více info ZDE. Tak co dorazíte?

Devcon4: 30. října – 2. listopadu

Jednou z nejočekávanějších konferencí Ethereum vývojářů je čtvrtý ročník Devconu, který se bude konat v Praze. Začne 30. října a bude trvat tři dny tj. do 2. listopadu.

Podle oficiálního prohlášení se nultý ročník (Devcon) konal v malé místnosti v Berlíně, kde byl koncept Etherea odprezentovaný core vývojářem. Devcon3 ve městě Cancan už hostil 2000 vývojářů a tento ročník by měl být ještě větší!

Konec října v Praze toho však přinese mnohem více!

Oficiální stránka Devcon4: devcon.ethereum.org

Fellowship of Ethereum Magicians se setká v Praze

Těsně před konferencí Devcon4 se chystá další zajímavá událost. Podle oznámení z 10. srpna se totiž setká i „společenství Ethereum čarodějů!“. Jde o skupinku Ethereum vývojářů, kterou vytvořil James Pitts společně s Gregem Colvinem. Jejím cílem je získat nové příležitosti, sdílet zajímavé nápady, myšlenky a urychlit tak vývoj sítě.

Společenství bude před Devconem debatovat o možných vylepšeních Etherea (EIP) a o ERC protokolech.

Oficiální stránka setkání: github.com/eth…enda

Status Hackathron: 26. – 28. října

Tato konference se rovněž uskuteční v Praze těsně před hlavní událostí – Devcov4. Projekt Status je mobilní Dapp vyhledávač, fungující na Ethereum Blockchainu. Jde o jakýsi Google decentralizovaného světa, který vznikl na Ethereum platformě.

Hackathron bude zároveň sloužit i jako oslava spuštění beta-verze prohlížeče.

Oficiální stránka Hackathronu: hackathon.status.im

Decentralized Insurance Developer Conference

Čtvrtou konferencí, na kterou se můžeme těšit těsně před Devconem, je DIDC. Ve volném překladě jde o setkání vývojářů, kteří se zaměřují na inovace v oblasti pojišťovnictví a využívají na to decentralizované databáze (Blockchain).

Oficiální stránka konference: d1conf.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img