Data ukazují, že krypto velryby akumulují tuto méně známou AI kryptoměnu – zde je důvod

2
(10)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

V posledních několika letech prošel kryptoprůmysl významným vývojem a rozrostl se za hranice pouhých digitálních měn pro vypořádání transakcí. Rozšířil se do nových odvětví, jako jsou NFT, Metaverse, Web3, DeFi, AI a v důsledku toho mnohé projekty přinášejí do sektoru kryptoměn inovace. Tyto projekty využívají technologie, které transformují finance, hry, sociální sítě a internet, včetně samotného života. Mnozí proto očekávají a spekulují, jaký by tyto segmenty trhu s kryptoměnami mohly mít v nadcházejících letech dopad na klíčová odvětví.

*Reklamní článek

Jednou takových inovativních platforem, která funguje na průsečíku hned několika populárních kryptoměnových sektorů, je Launchpad XYZ. Cílem projektu je poskytnout uživatelsky přívětivou platformu, která zjednoduší přístup k ekosystému Web3 a jeho mnoha aplikacím včetně NFT, metaverse zkušeností, Play-to-Earn hrám, předprodejům tokenů, obchodování s využitím umělé inteligence a dalších možností. S rostoucí adopcí kryptoměn tým stojící za projektem Launchpad XYZ vycítil příležitost a rozhodl se vytvořit all-in-one platformu, kterí učiní Web3 přístupnějším a přínosnějším pro své uživatele.

Launchpad XYZ si získal pozornost kryptokomunity především tím, že využívá umělou inteligenci k posílení investorů v rozšiřujícím se a stále velmi fragmentovanému sektoru Web3. 

Launchpad XYZ se zaměřuje na rychle se rozšiřující trh Web3

Podle názoru mnoha analytiků a pozorovatelů trhu má trh Web3 v nadcházejících letech značný prostor pro růst. Odhady ukazují, že tento sektor potenciálně dosáhne do roku 2029 hodnoty více než 38 miliard dolarů. Jedním z hlavních důvodů je, že blockchainové technologie pokračují ve vývoji a díky svým možnostem se mohou dostat do hlavního proudu. Launchpad XYZ chce z tohoto růstu vytěžit maximum tím, že sníží překážky vstupu do světa Web3.

Projekt má velmi ambiciózní plány zahrnující funkce, které by mohly oslovit široké spektrum kryptoměnových nadšenců. Jedním z cílů je také přivést 10 milionů uživatelů Web3. Launchpad XYZ plánuje být centrálním místem pro všechny od sběratelů NFT přes hráče P2E her a metaverse až po obchodníky DeFi. Spuštění projektu přišlo v pravý čas, kdy zájem o kryptoměny díky novým průlomovým aplikacím strmě roste.

Nativní token projektu je LPX. V tomto tokenu budou probíhat všechny transakce napříč platformami Launchpadu XYZ, přičemž bude také odemykat exkluzivní výhody pro držitele, kteří se jej rozhodnout stakovat. LPX má tedy v rámci ekosystému mnoho případů použití a proto jsou mnozí youtubeři poměrně optimističtí ohledně jeho dlouhodobého potenciálu.

Kromě toho, stakování LPX po dobu alespoň 90 dní umožní držitelům účastnit se předprodejů nových tokenů před uvedením na burzu a dropů nových NFT. Získání přednostního přístupu ke slibným tokenům by mohlo být pro potenciální investory lukrativní v rámci zotavení trhu s kryptoměnami a očekávaného bull runu.

Launchpadu XYZ aktuálně pořádá předprodejní kampaň, ve které nabízí možnost získat LPX před debutem na burze koncem tohoto roku za zvýhodněnou cenu 0,0445 USD. Někteří analytici věří, že poptávka po tomto multifunkčním tokenu poroste a nedostatek by tak mohl tlačit ceny LPX směrem na sever.

AI kryptoměna pro novou éru krypto investování

Jak jsme zmínili, Launchpad XYZ se získal přízeň investorů především tím, že se od ostatních projektů odlišuje integrací umělé inteligence do své platformy. Tým aktivně vyvíjí systém hodnocení, který bude fungovat na základě umělé inteligence, nazvaný Launchpad Quotient. Tento inovativní systém bude analyzovat digitální aktiva a s ohledem na jejich profil rizika a odměny jim udělí známku od 0 do 100.

Technologie Launchpad Quotient by měla být přelomová tím, že bude shromažďovat data až o 400 proměnných, a díky tomu generovat přesnější investiční přehled. Podle týmu Launchpadu XYZ umožní Launchpad Quotient přístup k holistickému hodnocení nových kryptoměnových projektů a předprodejů, čímž potenciálně zvýší úspěšnost investic.

Integrací umělé inteligence by mohl Launchpad XYZ získat výhodu nad konkurenčními AI kryptoměnami ve stále více konkurenčním odvětví Web3. Launchpad XYZ by se mohl se svými funkcemi pro investování AI kryptoměn etablovat jako významný hráč. Tým sdílí vizi, že na fungování blockchainových platforem a vytváření hodnoty do budoucna bude mít AI významný vliv.

Na základě zaměření na low cap kryptoměny a technologii AI mnozí považují Launchpad XYZ za potenciálně průlomový projekt mezi nově vznikajícími Web3 startupy. Předprodejních investorů rychle přibývá a s tímto tempem by se konec kampaně mohl sladit tak, aby projekt mohl využít aktuální trendy.

Pokud patříte mezi investory hledající kryptoměny, které by mohly být schopny potenciálně  generovat značné výnosy, Launchpad XYZ může být správnou volbou. Vzhledem k tomu že na jednom portálu naleznete hned několik platforem a nástrojů Web3, které budou poháněny multifunkčním tokenem, je LPX rozhodně kryptoměnou, kterou stojí za to sledovat.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 10

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img