CryptoQuant: Na kryptoburzách dochází k hromadění bitcoinu

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Analytická společnost CryptoQuant monitorující pohyby kryptoměn před nedávnem zveřejnila zprávu, ve které uvádí, že na velkých kryptoměných burzách dochází k hromadění bitcoinu velrybami. Co dalšího uvádí zpráva CryptoQuant.

CryptoQuant: Na kryptoburzách dochází k hromadění bitcoinu

Podle nejnovější zprávy analytické společnosti CryptoQuant dochází na velkých kryptoměnových burzách k hromadění kryptoměn. Na situaci upozornil také generální ředitel CryptoQuant, Ki Young Ju, který svá zjištění prezentoval na sociální síti Twitter.

Ki Young Ju ve svém příspěvku na Twitteru pro 307 tisíc sledujících uvedl:

Od té doby, co cena bitcoinu dosáhla úrovně 20 000 USD, dominance objemu obchodů na Binance raketově vzrostla a nyní je to 84 %.

Kryptoměnová burza Binance tak co se týká objemů spotových obchodů s BTC nejvyšší číslo. Zatímco si Coinbase drží 9% objemovou dominanci, na Binance je dominance na hodnotě 84 %.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 19 305 USD dle KMC.

Závěr

Nejdůležitější kryptoměna na světě se zpravidla shromažďuje na kryptoburzách v rámci přípravy na prodej. Poslední zpráva společnosti Glassnode zas euvádí, že počet bitcoinových adres odesílající aktivum na kryptoburzy dosáhl dvouletého minima.

Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech.

Data společnosti Glassnode naleznete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jožo Koumes

Jinde jsem četl aktuálně o odlivu z burz… Jolanda nežije, tak kdo to rozbije?

Ladislav

Myslím, že by Jolanda řekla, tady vidím velký špatný.
https://www.tradingview.com/x/CxXaXc8z/

Lukas22

Clanok cudne napisany. Nadpis hovori nieco ine ako je pisane v twitrovom prispevku na ktory clanok akoze odkazuje. Cele zle. Kvalita textov na tejto stranke je cim dalej horsia. Ten admin s polskym menom je snad slepy.

spot_img