Crypto Kingdom pořádá soutěž o iPhone 13 a doživotní ASP členství

5
(4)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Česká vzdělávací kryptoměnová komunita Crypto Kingdom společně se slovenskou komunitou Krypotrejder si pro Tebe připravili znalostní soutěž o iPhone 13 společně s neomezeným ASP členstvím.

Jak soutěž probíhá?

Jednoduše kliknete na webovou stránku ZDE, kde naleznete čtyři kryptoměnové vědomostní otázky. Stačí vybrat správné odpovědi a odeslat je do našeho systému. Soutěž trvá do 2.10.2022 23:59. Následně 5.10.2022 19:00 formou online streamu na našem discordu vylosujeme vítěze, který správně odpověděl na všechny otázky.

Co je ASP členství?

Součástí výhry iPhonu 13 je i naše nejvyšší členství tzv. ASP, kde vítěz získá neomezený přístup na všechny vydané i budoucí kurzy. Rovněž se může zdarma účastnit všechny našich workshopů a samozřejmě získá i neomezený přístup ke všem našich členstvím.

Vyjádření CEO Crypto Kingdom, Kryštofa Šimány:

Prostřednictvím této soutěže bychom chtěli veřejnosti ukázat, co vše naše komunita nabízí. Komunita Crypto Kingdom již dávno není pouze signální skupinou, ale již delší dobu se zaměřuje primárně na vzdělávací obsah. Nabízíme široké množství workshopů (jak placených, tak neplacených), kurzů a v neposlední řadě také veřejný discord server, kde zdarma sdílíme to nejdůležitější ze světa kryptoměn včetně analýz našich zkušených traderů.

Soutěžit o iPhone 13 a doživotní ASP členství!

Odkaz na Crypto Kingdom veřejný Discord server: https://discord.gg/9Zcdkzs8Cp

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img