Crypto.com kupuje reklamní prostor pro nejpopulárnější sportovní událost

5
(10)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová burza Crypto.com nekončí ve svých ambicích zviditelnit se na globální úrovni. Společnost koupila reklamní prostor pro Super Bowl 2022 jako svůj poslední velký obchodní tah roku.

Reklamy Crypto.com

Kryptoburza Crypto.com nekončí ve svých ambicích masivně expandovat do Spojených států amerických, když se rozhodla uzavřít rok obřím reklamním tahem. Společnost zakoupila za více než 6 milionů amerických dolarů za 30 sekund publicity v Super Bowl 2022.

Americký Super Bowl je nejpopulárnější sportovní událostí v zemi. Podle údajů Coingecko bude mít Crypto.com privilegovaný prostor na všech amerických televizních obrazovkách do dvou měsíců poté, co si zakoupila reklamní prostor pro sportovní událost.

Super Bowl 2021 podle odhadů sledovalo 96,4 milionů diváků, přičemž toto číslo je podle odhadů nejnižší za posledních 14 let. Téměř třetina země tak v letošním roce sledovala nejhůře fungující Super Bowl za 14 let.

Podle informací The Wall Street Journal společnost Crypto.com zaplatilo za svůj reklamní prostor přibližně 6,5 milionu amerických dolarů. Reklamní prostor během her potrvá 30 sekund. Marketingový ředitel Crypto.com, Steven Kalifowitz, prohlásil:

„Kryptoměny jsou skutečně pro každého. Chodit na různé sporty mi umožňuje oslovit každého tam, kde je. Super Bowl je jen další krok k tomu.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 51 335 USD dle KMC.

Závěr

Crypto.com je v současné době jedna z největších kryptoměnových společností, která často vystupuje s reklamou na velkých sportovních událostí. Kromě reklamy s Mattem Damonem jsme bannery Crypto.com mohli vidět také na Mistrovství světa v ledním hokeji 2021, NBA, Formuli 1 nebo při otevírání LA sportovní arény. Oficiální stránky naleznete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 10

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tomáš Jedno

Crypto.com pouzivam, ale na muj vkus ten svet moc tapetujou a dlouhodobe to asi neudrzi. Je cas presunout se treba na okex.com

Vašek

Zdravím a přimlouval bych se “širší” článek o Crypto (CRO)… Je to docela viditelná věc a nebylo by od věci znát váš odbornější názor… Co to je, jestli dobrý/špatný, vyhlídky, budoucnost, predikce ceny atd… Byl bych za to rád a možná je nás víc 😉 Díky!

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: