COTI chystá bankovní účty a debetní karty Visa

5
(5)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Digitální fintechová platforma COTI oznámila své nejnovější produkty, které budou uživatelům poskytovat debetní karty a bankovní účty Visa. Jejím partnerem v této iniciativě je finanční instituce Simplex.

Nové služby COTI

COTI (Currency Of The Internet) – blockchainová platforma umožňující organizacím vytvářet si vlastní platební řešení – rozšířila svou produktovou řadu. Společnost se spojila s fintechovou firmou Simplex, aby zákazníkům představila debetní karty a bankovní účty Visa.

Nové služby by umožnily uživatelům snadnější přístup k měnovému ekosystému a posloužily by jako most mezi fiat měnami a digitálními aktivy.

Klienti by si mohli otevřít nový bankovní účet s IBAN a objednat si debetní kartu COTI Visa. Zde by mohli převést kryptoměny na fiat pro globální výdaje. Možný by byl i výběr hotovosti z bankomatů, a to jak v oblastech SWIFT, tak SEPA, a také dobití účtu kryptoměnami.

Debetní karta by byla implementována do COTI Pay. Představitelé platformy dodali, že v budoucnu budou do nabídky integrovat další funkce a plány založené na věrnosti.

COTI prozradila, že karty vyloží ve dvou kolech. Během té první odešle 3 000 karet, zatímco dalších 5 000 bude k dispozici o měsíc později.

Tým za blockchainovým projektem zajistil, že řešení bude distribuovat do různých oblastí po celém světě. V tuto chvíli se však vztahuje pouze na obyvatele EU a EHP.

Další partnerství COTI

Nedávno fintech platforma podnikové třídy oznámila další spolupráci. Jedná se o decentralizované centrum stablecoinů s názvem Ardana, které do Cardana přinese nezbytné základní části DeFi potřebné k zavedení a udržení jakékoli ekonomiky.

Aliance zajistila kromě spotřebitelů a obchodníků po celém světě také platby krypto-fiat zaměřené na komunitu Cardano. Shahaf Bar-Geffen, generální ředitel COTI, tento krok potvrdil:

“Dnes COTI dělá své první kroky v Defi přes Cardano, které věříme, že budou obrovské. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s pozoruhodným týmem společnosti Ardana, abychom přinesli nová nativní aktiva Cardano do služby ADA Pay a rozšířili naše operace.“

Závěr

Tato zpráva upoutala pozornost krypto komunity. A co víc, cena tokenu COTI se zvýšila zhruba o 50 % a dosáhla historického maxima (ATH) 0,60 $. Včera se cena přiblížila novému rekordu na 0,66 $, ale poté se vrátila zpět na přibližně 0,62 $.

Přidejte se také na náš oficiální discord server.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: