Coiny, zabývající se sdílením dat, zaznamenaly v prvním čtvrtletí úspěch (+226 %), Bitcoin nechaly hluboko za sebou

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Roger Ver chce koupit Bitcoin.org • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Novogratz: Je stále těžké si koupit Bitcoin • MoneyGram spolupracuje s Uberem • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Asijské trhy...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Sdílení dat je ve světě velkým byznysem a určitě se mu daří i v dobře pandemie koronaviru. Množství lidí nevěří tradičním médiím a považují je za zmanipulovaná. Stále více se mluví o svobodě informací a společnosti, které se jimi zabývají, na sebe strhávají pozornost i v tomto roce.

První čtvrtletí zanechalo Bitcoin v propadu, protože v souvislosti s rychle se šířící pandemií koronaviru ztratil všechny své roční zisky.

I když se Bitcoin v době extrémního tržního stresu nechoval jako bezpečný přístav, jako vítězové se objevily dva coiny. Nejenže překonali Bitcoin, ale poměrně brutálním způsobem překonaly globální trh. A to včetně akcií, měn a komodit tím, že svým investorům zajistily zisk ve stovkách procent.

Coiny, které se zabývají sdílením dat, mají v prvním čtvrtletí 2020 úspěch

Streamr DATAcoin (DATA)  V roce 2020 k současné hodnotě:  +226 %

Cena nativního tokenu DATA vyletěla v prvním čtvrtletí 2020 o 226 procent.

Streamr DATAcoin (DATA) je kryptoměnový token, který pracuje na platformě Ethereum. Aktuální známá cena Streamr DATAcoin je 0,042349 USD a za posledních 24 hodin vyrostla o 4,14 %. High v roce 2020 jsme zaznamenali na hodnotě 0,0482 USD. V současné době se obchoduje na 17 aktivních trzích. Zobchodovaný objem za posledních 24 hodin činil 2 240 890 799 USD.  Web adresa projektu: https://www.streamr.com/.

Stejný časový růst jsme mohli vidět i na Numeraire (NMR). Crypto hedgeový fond, založený na blockchainu, uzavřel Q1 na 16,19 USD, což je o 157 procent více než v 1. lednu. V páru oproti Bitcoinu vzrostla cena NMR o 200 procent.

Numeraire (NMR) V roce 2020 k současné hodnotě:  +176 %

Numeraire (NMR) je kryptoměnový token a pracuje na platformě Ethereum. Aktuální známá cena Numeraire je 16,88 USD a za posledních 24 hodin se zvýšila o 1,53 %. V současné době se obchoduje na 9 aktivních trzích. Zobchodovaný objem za posledních 24 činil 1 236 266,85 $. Web adresa projektu: https://numer.ai/.

Závěr

I přes své nevýrazné metriky (a díky silným základům) získaly NMR i DATA tokeny pěknou dynamiku. Platforma pro agregaci dat „Messari“ informovala, že oba projekty oznámily zásadní události, které mají obvykle pozitivní dopad na ceny. 

„Streamr se blíží K vydání první stabilní verze produktu, decentralizovaného trhu s datovými toky. „Numerai, projekt stojící za aktivem Numeraire, 10. března spustil svůj dlouho očekávaný informační trh s názvem Erasure Bay .“

Zdá se, že altcoiny, které v budoucnu budou uchovávat či poskytovat data (a to nezávisle na státech či organizacích) budou mít světlou budoucnost a úspěch v zemích, kde je svoboda slova potlačována.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře