Coinbase debetní karta v dalších 6 zemích EU – dočkáme se také v ČR?

1
Coinbase karta

Jedna z největších kryptoburz se rozhodla rozšířit poskytování debetních karet klientům z dalších 6 evropských zemí. Které to jsou a kdy se dočkáme Coinbase debetní karty i u nás? 

Tento krok by mohl výrazně napomoci rozšíření kryptoměn mezi širokou veřejnost i v Evropě, protože prakticky to znamená, že klienti mohou platit touto kartou kdekoliv, kde obchodník přijímá pro platby Visa karty.

Coinbase debetní karta

Coinbase informovala o tomto kroku na svém Twitteru, kde můžete vidět také, jak vypadá debetní karta i aplikace, která lze použít pro platby.

Rozšíření do dalších zemí EU

Ve tweetu je také uvedeno, kterých zemí EU se rozšíření služby týká. Jsou to Španělsko, Německo, Francie, Itálie, Irsko a Holandsko.

Kdy v ČR?

Podle toho, do kterých zemí byla služba Coinbase Card rozšířena, to na brzké rozšíření do naší malinké země zatím nevypadá. Pokud vás tato možnost zajímá, můžete se registrovat na tzv. „waiting list“ a přijde vám upozornění, až/pokud bude Coinbase Card rozšířena i do ČR.

Další informace o Coinbase Card

Karta byla poprvé představena ve Velké Británii v dubnu tohoto roku s původním cílem 1 000 vydaných karet. Společnost Coinbase údajně zaznamenala velkou akceptaci karty, a když překročila původní cíl, rozhodla se kartu rozšířit do více zemí. Uživatelé, kteří vlastní účty u Coinbase, mohou platit pomocí karty v kryptoměnách jako Ethereum, Litecoin a Bitcoin v jakémkoli obchodě nebo online platformě, kde obchodníci akceptují Visa. Karta je k dispozici v mobilní aplikaci, která je přímo synchronizována s účty Coinbase. Lze ji také použít jako fyzickou bezkontaktní kartu pro výběr hotovosti z bankomatů.

Tip: Více se dovíte v našem článku o Coinbase Card

Zákazníci Coinbase mají důvod k radosti – Společnost spouští novou debetní kartu

Závěr

Zajímala by vás možnost platit kartou Coinbase Card? Jakým způsobem platíte kryptoměnami nyní? Nebo jen hodlujete? Budeme se těšit na vaše komentáře pod článkem nebo na FB stránce.

Zdroje: Intelligencejournal.com Twitter Coinbase.com

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
krtek Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
krtek
Host
krtek

Tohle je další krok k mas adopci a tohle by měla zavést každá velká burza a propojit to z atm mašinkami .