Coin Bitcoin Wallet – bezpečnost, soukromí a uživatelsky přívětivé rozhraní na jednom místě

0

Coin Bitcoin Wallet je bezplatná online peněženka, která podporuje některé z největších kryptoměn na trhu a všechny možné ERC20 tokeny a zároveň nabízí svým uživatelům bezpečnost a soukromí. Pojďme se podívat na četné výhody, které vám Coin Wallet nabízí.

Spravujte si své soukromé klíče! Nezapomeňte, že když nemáte klíče, nemáte coiny.

Co se týče bezpečnosti, Coin Crypto Wallet respektuje každý přijatý průmyslový bezpečnostní standard.

  • Coin Bitcoin Wallet používá na vašem zařízení šifrování AES-256, které se dosud ukázalo jako neproniknutelné, navzdory obrovskému množství veřejných a soukromých hack testování.
  • Je zde přidána ochrana v podobě šifrování přístupových frází BIP 39 při vytváření peněženky a čtyřmístném přihlášení pomocí kódu PIN. Je nesmírně důležité uchovávat své heslo na bezpečném místě, protože pokud jej ztratíte, nebudete mít ke své peněžence přístup.
  • Coin Wallet umožňuje svým uživatelům ovládat své soukromé klíče. Soukromé klíče jsou uloženy v uživatelském zařízení, což umožňuje uživateli mít přístup ke svým coinům. Bez soukromého klíče nemá přístup k vaší peněžence nikdo jiný než vy.

Coin Crypto Wallet zaručuje svým uživatelům soukromí

Jedním z nejdůležitějších kritérií při hledání online peněženky je soukromí. Pokud používáte Coin Wallet, není třeba přemýšlet o třetích stranách, které vaše údaje získávají. Zde jsou 2 hlavní způsoby, jak Coin Crypto Wallet zajišťuje soukromí uživatelů:

  • Coin Bitcoin Wallet nikdy nepoužívá adresy, což znamená, že se nemusíte obávat, že vaše data uniknou ke třetím stranám.
  • Vzhledem k tomu, že použití prohlížeče Tor a VPN je velmi populární mezi uživateli kryptoměnových peněženek, peněženka jimi peněženka podporována. To umožňuje uživatelům směrovat všechny transakce prostřednictvím náhodné adresy IP, což je jeden z nejlepších způsobů ochrany vašeho soukromí.

Odesílání a přijímání coinů nebylo nikdy snazší

Nejdůležitější funkcí peněženky je samozřejmě schopnost odesílat a přijímat coiny. S Coin Bitcoin Wallet můžete odesílat a přijímat některé z největších kryptoměn na současném trhu. Navíc Coin Wallet umožňuje výměnu coinů. Tato možnost je poskytována kryptoměnovými burzami Shapeshift a Changelly, což umožňuje svým uživatelům vybrat si mezi oběma burzami. To znamená, že coiny splní potřeby vaší peněženky a burzy současně. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní peněženky můžete své coiny odesílat, přijímat nebo vyměňovat pomocí několika kliknutí.

Jednou z největších vlastností této peněženky je flexibilita transakčních poplatků. Coiny umožňují svým uživatelům nastavit transakční poplatek v závislosti na tom, jak rychle by transakce měla být potvrzena. V současné době jsou k dispozici 3 typy profilů poplatků:

  • Výchozí nastavení – 30 až 60 minut pro potvrzení
  • Nejrychlejší – potvrzení v následujících 0–1 blocích

Minimální doba potvrzení je 60 až 90 minut

Snímek obrazovky 2019-07-02 v 20.01.30

Uživatelsky přívětivé a snadno použitelné rozhraní

Nemusíte být expert na kryptopěněženky, abyste si nastavili svou první Coin Wallet. Celý proces zabere pouze několik vteřin. Všechno, co potřebujete, abyste mohli dle libosti posílat a přijímat kryptoměny, je vygenerovat si heslo a nastavit si svůj 4místný PIN. Uživatelské rozhraní je neuvěřitelně intuitivní, i když je to první peněženka, kterou zkoušíte. Má jednoduchý desing a záložky, které slouží k rychlému pochopení funkcí peněženky.

Peněženku můžete použít na svém počítači s Windows, na iPhonu nebo na zařízení s Androidem.

Závěr

V současné době, se stovkami online peněženek na trhu, je těžké si vybrat tu správnou, která má přesně ty funkce, které hledáte. Pokud hledáte bezplatnou, bezpečnou a snadno použitelnou peněženku, která chrání vaši bezpečnost a umožňuje spravovat své soukromé klíče, je Coin Bitcoin Wallet tou pravou volbou přesně pro vás! Kombinace bezpečnosti, soukromí a snadného uživatelského rozhraní dělá z Coin Wallet jednoznačnou volbu mezi peněženkami, která splní všechny vaše potřeby.

Disclaimer: Tento článek je sponzorován společností coin.space

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na