Co, jak, proč? 10 nejhledanějších frází na Google o kryptoměně

3
(2)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

10 nejčastějších vyhledávání Google souvisejících s kryptoměnam. Zvědaví nováčci hledají nejčastěji těchto 10 frází reprezentovaných dvěma „proč“, třemi „co“ a pěti „jak.”

10 nejhledanějších krypto frází na Google

To, co lidé vyhledávají na Google, poskytuje hrubý vhled do myšlenek těch, kteří se o kryptoměně chtějí něco dozvědět. Může také ukazovat na problémy a mezery ekosystému a infrastruktury okolo kryptoměn.

Web Cointelegraph se proto pustil do analýzy toho, co lidé o kryptoměnách nejčastěji hledají na Google a tohle jsou ty nejčastější výrazy.

Co je kryptoměna

I po třinácti letech je zdaleka nejčastější otázkou, na kterou lidé hledají odpověď, co je kryptoměna. S globálním objemem vyhledávání (GV) 256 000 tato fráze vévodí vyhledávání na Google. 

Toto vyhledávání je tak časté, že téměř pětkrát (4,7) zastiňuje druhý nejčastější dotaz, který je navíc velmi podobný. Výsledek může poukazovat na mezeru ve vzdělání mas o kryptoměnách.

Na rozdíl od začátků kryptoměn dnes již zpravidla existuje poměrně velké množství kvalitních zdrojů informací téměř v každém jazyce. Toto vyhledávání by tedy mělo být určitě úspěšné.

Co je krypto

Druhá nejčastější otázka na Googlu ohledně kryptoměn je překvapivě jen opakováním té úplně nejvyhledávanější.

Otázka zaznamenala GV 54 000, dohromady s prvním výrazem tedy přes 300 tisíc.

Jak investovat do kryptoměny

Otázka „jak investovat do kryptoměny“ s GV 44 000 ukazuje vysoký zájem o kryptoinvestice navzdory současnému medvědímu trhu. Zdá se, že jakmile lidé zjistí co to je, chtějí do toho investovat.

Výsledek značí, že lidé berou kryptoměny jako příležitost k investici více, než jako skvělou technologii, kterou chtějí používat pro její unikátní vlastnosti. Je to částečně známka dosavadní špatné úrovně infrastruktury, peněženek, aplikací a využití kryptoměn obecně.

Co je těžba kryptoměn

Na 4. místě se umístila těžba kryptoměn. Zdá se, že zvědaví nováčci zjišťují, co to vlastně znamená těžit krypto a jak to celé funguje.

Investoři se základními znalostmi o kryptoekosystému mají tendenci zkoušet těžbu jako prostředek k pasivnímu příjmu prostřednictvím kryptoměn.

Myšlenka přeměnit starý počítač na zařízení pro vydělávání kryptoměn podporou sítě je však dnes již spíše nereálná a díky rostoucím cenám energie ještě nedosažitelnější než dřív.

Jak nakupovat kryptoměnu

Dotaz „Jak nakupovat kryptoměnu“ se umístil jako páté nejvyhledávanější klíčové slovo související s kryptoměnami na Googlu.

Ukazuje to na chuť lidí, nějakou kryptoměnu získat za své peníze. Zdá se tedy, že lidé nejčastěji chtějí nějaké krypto vytěžit nebo koupit, spíše než cokoli jiného.

Zbývajících 5 nejhledanějších frází na Google

  • Proč kryptoměny padají
  • Jak kryptoměna funguje
  • Proč je krypto dole
  • Jak vytvořit kryptoměnu
  • Jak obchodovat s kryptoměnami

Závěr

V tomto článku jsme se dozvěděli, jaké slovní spojení lidé nejčadtěji vyhledávají na Google ohledně kryptoměn. Překvapilo vás některé z nich, nebo jste naopak podobný výsledek čekali?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img