Charles Hoskinson: Musíte bojovat za správné věci

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Zakladatel Cardana Charles Hoskinson nazývá krypto politickým hnutím. Komunita podle něj musí svůj prostor bránit.

Hoskinson naléhá na komunitu

Kryptoměny podle zakladatele Cardana nepřinesou zásadní změny bez boje. Krypto fenomén se dostane do politické arény a Hoskinson vyzval komunitu, aby se za kryptoměny postavila. Každý člen kryptokomunity se musí postavit proti množícím se regulačním krokům, které by jinak zakročily proti šifrování…

Je to politika

„Krypto je politické hnutí,“ říká Charles Hoskinson a dodává:

„Budeme znovu vynalézat koncept peněz, vytáhneme je z rukou vlády a sami je budeme ovládat.”

Političnost kryptoměn podle Hoskinsona spočívá obvzvášť v tom, že přináší kreativní destrukci měnové politiky. Dále prohlásil, že „peníze jsou největším vlivem celé politiky.“ Kryptoměny navíc podle něj zasáhnou daleko za hranice peněz.

Uvádí:

„Všechno se musí změnit: obchodní změny, změna vlastnických práv, změny v byznysu, obchodní struktura se změní, změní se zákony.”

Regulace

Zakladatel Cardana i z výše uvedených důvodů a změn predikuje, že kryptoaktiva budou čelit rostoucímu nepřátelství ze strany regulačních orgánů.

„V Senátu a Kongresu jsou dnes lidé, ve Spojených státech i na celém světě, kteří chtějí krypto zakázat,“ říká Hoskinson.

To jsou důvody, proč podle něj kryptoměnová komunita nesmí zůstat bokem. Říká, že nikdo z nás nesmí jen tak stát a nedělat nic, nebo říct, že jsme si užili spoustu srandy a příjmout jakékoli regulace bez protestů.

„Ne, omlouvám se, musíte mít názor. Musíte bojovat za správné věci.“

„Právě teď existuje silné hnutí, které zakazuje šifrování, takže když máte šifrování, musíte mít v systému zadní vrátka. Budete používat Cardano, pokud by v sobě mělo zadní vrátka a my bychom systém navrhli tak, že některé malé skupiny lidí mají kontrolu nad vašimi penězi a kdykoli je mohou zmrazit? Kolik z vás by to použilo?”

Závěr

Charles Hoskinson se nechal slyšet, že by měli všichni členové kryptoměnové komunity bojovat za správné věci. Podle něj je třeba se za krypto postavit a čelit regulačním tlakům, které mimo jiné přinese fakt, že krypto narušuje měnovou politiku států po celém světě. Čeká nás změna, ale je na nás, abychom nedovolili regulátorům kryptoměny zničit.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: