Cena bitcoinu může dosáhnout 350 000 dolarů, tento cyklus se dokonale podobá pohybům z roku 2016

5
(7)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Podle kryptoměnových investorů se cenový graf bitcoinu podobá tomu, který se objevil jen několik týdnů po halvingu roku 2016. Podle tohoto vzorce bychom se měli nacházet v rozmezí lokálního dna.

Bitcoin kopíruje stejný vývoj jako po halvingu bitcoinu v roce 2016. Jeden z ukazatelů přitom signalizuje, že se možná blíží ke svému lokálnímu dnu. Jiný zase naznačuje, že by během vrcholu tohoto cyklu mohl dosáhnout hranice 350 000 dolarů.

„Bitcoin dokonale opakuje své pohyby z roku 2016, když tehdy během třítýdenního časového okna po halvingu nabídl knot pro pokles pod spodní hranici svého současného re-akumulačního rozpětí,” prohlásil 11. května pseudonymní analytik Rekt Capital.

Dále uvádí, že reakumulační rozsah v této fázi cyklu představuje jakákoli cena pod 61 081 USD.

Rekt Capital dále zdůraznil, že se bitcoin v současné době nachází ve fázi tzv. posledního předhalvingového retracementu. Po jejím překonání v roce 2016 zaznamenala o pouhých šest měsíců později, 30. prosince, nárůst o 48 % na 973 USD.

Podle zakladatele a investičního manažera společnosti Cane Island Alternative Advisors Timothyho Petersona však pokles ceny z ATH naznačuje mnohem ambicióznější cenu.

S odkazem na tento graf Peterson odhaduje, že současná cena bitcoinu může do začátku roku 2025 vzrůst téměř šestinásobně.

„Na základě adopce můžeme odhadnout, že vrcholná hodnota tohoto cyklu by se v příštích 9 měsících měla pohybovat mezi 175 000 a 350 000 USD, vysvětlil 11. května v příspěvku na X.

„Na základě historie můžeme říci, že tento býčí trh skončí v lednu 2025,” dodal Peterson.

Denní klouzavý průměr 100 je klíčový technický ukazatel pro předpovídání dlouhodobých trendů ceny bitcoinu. Ten nyní signalizuje, že se jeho cena může pohybovat kolem svého lokálního dna.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Čumsem

Jo, extrapolace období se stonásobně nižší tržní kapitalizací bude určitě fungovat. Tak určitě! 😀

spot_img