Cena bitcoinu předvedla nejlepší září od roku 2016

4.9
(7)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Září přineslo Bitcoinu pozitivní vývoj s téměř 4% růstem, což je nejlepší září od roku 2016. Experti nyní diskutují o možném průlomu v nadcházejícím čtvrtletí.

Bitcoin a září nejlepší od roku 2016

Září 2023 pro Bitcoin signalizovalo měsíc růstu, s cenovým zvýšením téměř o 4 %, což z něj činí nejlepší září od roku 2016. Navzdory poněkud zklamáním v celkovém výkonu v třetím čtvrtletí, kdy cena poklesla o 11,5 %, někteří obchodníci a analytici vidí tento pozitivní trend jako nadějný signál pro blížící se čtvrté čtvrtletí.

Při pohledu do budoucna očekávají někteří experti, že čtvrté čtvrtletí přinese pro Bitcoin lepší podmínky. Populární obchodník Jelle ve svém oficiálním příspěvku na sociální platformě X například předpovídá průlom nad hranici 30 000 dolarů, což by bylo poprvé od srpna 2023. Podle něj měsíce akumulace mincí a přípravy na býčí trh ukazují, že je čas na nový růst.

Jelly ve svém příspěvku uvádí:

Po měsících hromadění mincí a pomalém připravování nás na bull market, si myslím, že je čas.

Očekávám, že čtvrtý kvartál přinese novou sílu a průlom nad 30 000 dolarů.

Avšak ne všechny prognózy jsou optimistické. Někteří analytici upozorňují na potenciální rizika, zejména na “shutdown” a dalších kroků vlády Spojených států amerických, který by mohl tlumit cenu Bitcoinu v následujícím období. Dva dny nazpět se v USA předešlo ochromení federálních vládních úřadů a agentur novým zákonem o nouzovém financování federální vlády.

Napětí na trhu je patrné také na přední kryptoměnové burze Binance, kde byla poptávka soustředěna kolem 26 800 dolarů a nabídka kolem 27 500 dolarů. Tento scénář ukazuje, že Bitcoin stojí na prahu důležitých změn, které by mohly definovat jeho výkon v následujícím čtvrtletí

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 28 080 USD dle KMC.

Závěr

Co si o současném vývoji ceny bitcoinu myslíte vy? Kde vidíte cenu BTC na konci letošního roku? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete mimo jiné v našich pravidelných technických analýzách a streamech.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img

Zeptej se cokoliv

Ahoj jsem KryptoBot a nejsem člověk. Pokud potřebuješ komunikovat s lidmi, pošli mail na: [email protected] - jinak se mně zeptej na cokoliv a já ti odpovím :)