Čeká Bitcoin hluboký pád? A kdo musí být “spláchnutý” z trhu? Takto to vidí Bobby Lee

5
(7)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Veterán kryptoprůmyslu Bobby Lee sdílel své nejnovější pohledy na aktuální dění na trzích s kryptoměnami. Kde očekává dno a o co dalšího se podělil?

Schyluje se k pádu BTC podle analytika Bobby Lee?

Je už dno cyklu za námi? Jak hluboko může bitcoin ještě spadnout? ..Všichni obchodníci na kryptomarketu si nyní kladou podobné otázky a snaží se na ně odpovídat. Výjimkou není ani veterán kryptoprůmyslu Bobby Lee.

Spoluzakladatel hongkongské kryptoburzy BTCC na toto téma hovořil v rozhovoru pro Bloomberg Markets Asia na Yahoo Finance. Uvedl:

Bitcoin se propadl pod 16 000 dolarů. Dříve jsem říkal, že pravděpodobně klesne na 15 000 dolarů. Vzhledem k rozsahu výbuchu FTX by mohl klesnout na 13 000 USD nebo se dokonce dotknout 10 000 USD. To bude velmi, velmi drastický pád. Musí se objevit další špatné zprávy.

Jak víme z trhu, v posledním zhruba týdnu sledujeme potíže společnosti Genesis, jednoho z hlavních brokerů na trhu s kryptoměnami. Takže pokud se s ním stane něco špatného nebo pokud se stane něco špatného se stablecoinem USDT, pak bychom mohli být svědky toho, že za několik týdnů přijdou mnohem horší ceny.

Je dobře, že je FTX “spláchnutá”

Amatéři či podvodní hráči, jako byla kryptoburza FTX, jsou podle spoluzakladatele BTCC “spláchnutí” a nenadělají tak ještě více škody. Bobby Lee říká, že je ve skutečnosti dobře, že ke kolapsu FTX došlo nyní a ne za několik let v budoucnosti.

Kryptotrh je cyklický, stejně jako každý jiný trh. A tito špatní aktéři – a mluvím o FTX a obecně burzách, které nefungují dobře kvůli nedostatku regulace a regulační arbitráži – musí být spláchnuti.

Toto je velmi, velmi mladý trh. Krypto burzy existují zhruba 10 let. A pro globální třídu aktiv je 10 let pouhým mrknutím oka. Potřebujeme tedy celosvětově více regulace a bude trvat desetiletí, než tento trh dospěje.

Závěr

Bobby Lee říká, že nás může čekat ještě další čistka, kdy některý ze “špatných hráčů” zaznamená spláchnutí. To by potenciálně mohlo podnítit další propad ceny BTC. Nakonec ale věří, že z dlouhodobého hlediska to bude jen a jen dobře a za 5 či deset let budeme rádi, že k tomu došlo již nyní.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
an onym
Hodnocení článku :
     

Tohle mi zní docela rozumně.

spot_img