Cash App integruje Lightning Network

4.7
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Mobilní platební platforma Cash App podle oficiálního sdělení integrovala Lightning Network do svých služeb. Uživatelé již nyní mohou přijímat “bleskové” platby.

Lightning Network v aplikaci Cash App

Mobilní platební platforma Cash App podle oficiálního sdělení integrovala Lightning Network do svých služeb. Uživatelé na operačních systém Android a iOS tak mohou nově odesílat a přijímat bitcoinové “bleskové” platby bez omezení. Integraci oznámila platební platforma také na svém oficiálním profilu na sociální síti Twitter.

Zprávu o integraci LN do systému Cash App komentoval také vedoucí bitcoinových produktů společnosti, Michael Rihani. Ten prohlásil, že je nový systém dostupný pro uživatele Androidu a iOS, stačí jen aktualizovat na systémovou verzi. Ve svém příspěvku uvedl:

Lightning Network je nyní k dispozici v aplikaci Cash App. Je to nejrychlejší a bezplatný způsob, jak platit komukoli v bitcoinech. Tato funkce je v současné době k dispozici zákazníkům Cash App ve Spojených státech, kromě obyvatel státu New York.

V minulosti mohli uživatelé odesílat bitcoiny skrze on-chain. Nyní lze bitcoiny posílat i skrze LN. Aplikace Cash App v současnosti čítá více než 40 milionů uživatelů. Rihani také uvádí, že proces platby prostřednictvím Lightning Network je velmi rychlá a jednoduchá.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 19 640 USD dle KMC.

Závěr

Používáte Lightning Network platby? A jakou používáte LN peněženku? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Na celý příspěvek Michaela Rihaniho o integraci LN se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img