Bývalí vývojáři Diablo Immortal oznamují nové MMORPG na blockchainu

4
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Bývalí vývojáři AAA titulů, jako jsou Far Cry či Diablo Immortal, oznámili partnerství s blockchainovou platformou ImmutableX pro nadcházející MMORPG. Kryptoměnový průmysl se tak dostává do toho herního.

Nová blockchainová hra od zkušených vývojářů

Studio Metaverse Game Studios oznámili partnerství s blockchainovou herní platformou ImmutableX pro podporu nadcházející hry pojmenované Angelic. Nezávislý herní vývojáři v minulosti pracovali na velkých titulech, jako je Far Cry či Diablo Immortal.

Nadcházející blockchainová hra bude podle vývojářů poháněna nejnovějším Unreal Engine 5. Hráči se tak mohou těšit na tahové RPG s tématikou sci-fi. Herní platforma ImmutableX, se kterou studio uzavřelo partnerství, tak slibuje pohánění digitálních sběratelských předmětů (NFT) na ekosystému Etherea.

Využitím ImmutableX mohou hráči využít výhod rychlého, bezpečného a nepřerušovaného kvalitního herního zážitku.

Platforma ImmutableX tak usnadní hráčům vlastnění digitálních předmětů ve hře a účast na budoucím vývoji projektu. Studio Metaverse Game Studios a ImmutableX také hodlají odměnit členy hry Angelic za příspěvky. Oficiální sdělení vývojářů také uvádí, že alfa hry bude spuštěna pro vybrané členy komunity a partnery již v lednu následujícího roku. Veřejnost se ke hře dostane v únoru.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 16 816 USD dle KMC, cena ETH se pohybuje okolo 1 210 USD.

Závěr

Zkoušeli jste již nějakou blockchainovou hru? Co říkáte na metaverse? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální síétě. Celý whitepaper Angelic Game si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1] Herní trailer si můžete pustit ZDE. [2]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
bkf1

“Kryptoměnový průmysl se tak dostává do toho herního.”

Tam v podstatě taky začínal už někdy v minulém století.

Poslední editace 1 rok před přes bkf1
spot_img