Brian Armstrong natočil dokument o vybudování burzy Coinbase od základů

5
(3)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Dokument „Coin: A Founder’s Story“ má v úmyslu odhrnout oponu a ukázat lidem, jaké ve skutečnosti je vybudovat technologickou společnost od základů.

Byl oznámen dokument o budování Coinbase

Napadlo vás někdy, jaké to je založit technologický start-up a vypiplat z něj burzovně obchodovanou společnost? Inspirativní příběh o rozvoji největší americké kryptoměnové burzy se podle všeho dočkal dokumentárního zpracování.

Spoluzakladatel a generální ředitel Coinbase Brian Armstrong v sérii tweetů 4. října oznámil, na čem již nějakou dobu tajně pracoval. Novinku popsal jako dokument zachycující jeho cestu budováním technologického start-upu od základů.

„Coin: A Founder’s Story“ má v úmyslu odhrnout oponu a ukázat lidem, jaké to je vybudovat technologickou společnost od základů, a povzbudit ostatní, kteří chtějí udělat totéž.

Snímek bude již tento pátek k dispozici na Amazon Prime, iTunes, Youtube a dalších platformách.

Natáčení trvalo 3 roky

Dokument podle oznámení zachycuje jak to dobré, tak i to špatné a ošklivé na cestě za veřejně obchodovanou společností Coinbase (COIN). Vzestupy a pády zaznamenal režisér Greg Kohs a jeho tým, který za tímto účelem získal „bezprecedentní přístup“ k Armstrongově společnosti.

Armstrong uvedl, že natáčení zabralo celkem tři roky a dodal:

Souhlasil jsem s natáčením tohoto dokumentu, protože jsem chtěl demystifikovat, co je potřeba k vybudování technologického startupu, a povzbudit více lidí, aby zakládali společnosti. Také jsem chtěl demystifikovat krypto.

Generální ředitel kryptoburzy doufá, že ukáže, že tech. zakladatelé jsou jen obyčejní lidé, kteří se snaží vytvořit produkt, který lidé chtějí.

„Každý, kdo pracuje v kryptoměnách, věří, že může vytvořit spravedlivější, svobodnější a globálnější finanční systém.

Na dokument by se podle Armstronga měli podívat také politici, aby získali lepší představu o motivaci mnoha tvrdě pracujících jednotlivců, kteří posouvají průmysl vpřed. Zřejmě tak doufá, že pomůže zlepšit povědomí o tom, jaká práce stojí za rozvojem kryptosvěta, kterému mnozí politici a regulátoři hází klacky pod nohy.

Závěr

Šéf největší americké kryptoburzy Coinbase právě oznámil natočení snímku o budování a růst startupu až do dnešní velikosti. Podle Armstronga dokument pomůže vyvrátit mýty, motivovat ostatní k tomu, aby také založili společnost, a zvýšit povědomí o práci, která stála za růstem Coinbase, ale i dalších v kryptoprůmyslu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img