Bitfinex a Ethfinex plánují migraci serverů 7. 1. 2019 – čas na cenovou manipulaci

0
atos superpocitac cloud

Malé události, ke kterým dochází na krypto burzách, mohou mít často obrovský dopad na cenu Bitcoinu a altcoinů. Nadcházející migrace dat Bitfinexu a Ethfinexu není výjimkou.

Bylo oznámeno, že dne 7. ledna 2019 Bitfinex a Ethfinex plánuje odstávku po dobu 3–7 hodin. Firma IFinex, která vlastní Bitfinex a Ethfinex, přechází z cloudu AWS na nové švýcarské datové centrum s dedikovanými servery a prémiovým hardwarem určeným pro obchodování s velkými objemy.

Společnost slibuje zvýšenou rychlost a pokročilé zabezpečení. Toto jsou dva hlavní důvody, proč migrují do švýcarského datového centra.

Termínem vypnutí systému se rozumí, že obchodníci na platformách Bitfinex a Ethfinex nebudou mít přístup k účtům několik hodin. Vzhledem k tomu, že Bitfinex je jednou z největších krypto směnáren (s průměrným objemem obchodování 372 milionů dolarů denně), neměli bychom být překvapeni, že se vyskytnou cenové manipulace. Z minulosti jsme se mohli již poučit a takřka každý výpadek nebo údržba burzy se neobešel bez obrovských cenových skoků.

Závěr

Je tedy dosti pravděpodobné, že v tento den budeme moci sledovat nezvyklé výkyvy. Pokud obchodujete, dejte si pozor, aby se vám to nevymstilo.

Zdroj:
cryptopotato.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na