Pyramida BitConnect se sesypala – ruší operace na svých stránkách?

0
(0)

Po DDoS útoku a nařízeních o přerušení činnosti oznámil BitConnect uzavření své půjčovací platformy. Podle poslední aktualizace na oficiální stránce BitConnect zatím neruší směnárnu ani ICO. Investoři při krachu této pyramidy přišli dohromady o 50 miliard korun.

Dne 16.1.2018 oznámila kryptosměnárna BitConnect zrušení operací na svých stránkách.

Na oficiální stránce BitConnectu se také na chvíli objevilo oznámení, které ale poté bylo staženo, přičemž při pokusu připojit se na stránku vyskočil error.

Tato poznámka o uzavření přišla asi týden poté, co úředníci v Texas State Securities Board nařídili BitConnectu konec činnosti, jelikož se jisté registrace neshodovaly s nařízeními státu. Podobné nařízení mělo zřejmě přijít i ze Sevení Karolíny.

Letadlu BitConnect došla šťáva

Poslední týden byl pro BitConnect náročný. 15. ledna směnárna oznámila, že „kvůli technickým důvodům“ se ruší jejich ICO, které se mělo konat 16.1.

Výše zmíněné problémy se táhnou od 13. ledna, kdy byla stránka pod DDoS útokem, který bránil probíhajícím transakcím a operacím.

Nakonec se podle posledních informací zdá, že došlo k určité dohodě a ICO bude umožněno pro nerezidenty Spojených států po dobu následujících deseti dnů.

BitConnect zároveň dnes sdělila, že připravuje novou směnárnu, která bude podporovat několik různých kryptoměn, a že ji spustí co nejdříve.

Jak to celé nakonec dopadne, asi teprve uvidíme.

Kdo na Bitconnectu vydělal?

Ve svém včerejším videu na YouTube se CryptoNick bavil o zastavení BitConnectu. Jak sám ve videu říká – „finančně jsem se osamostatnil“. Svá videa o BitConnectu z YT již smazal. Nalákal lidi vidinou velkého profitu – peníze od lidí tak dostal pomocí „Ponzi“ taktiky. Za lákání nových lidí dostával peníze a některé odhady říkají, že si mohl vydělat až několik milionů dolarů.

Originál zprávy z 16.1.2018

Bittconect zpráva o uzavření

Originál zprávy z 17.1.2018

bittconnect-zprava-ukonceni-2

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img