Bitcoinový halving ovládly internetové memy

5
(4)

Jako by nestačilo, že halving vyšel na dvacátého dubna, známý rovněž jako mezinárodní den marihuany. ETF od Blackrocku den předtím dosáhlo čistého přílivu 69. den v řadě.

Halving nabitý memy

Cena bitcoinu jde poslední týdny hlavně do strany, ale načasování čtvrtého půlení naznačuje, jakoby to obchodníci udělali tak trochu naschvál. Eric Balchunas, ETF analytik společnosti Bloomberg, ve svém příspěvku na X odhalil zvláštní shodu okolností v den halvingu.

Po probuzení 4/20 vidím, že $IBIT je v černých číslech již 69. den v řadě. V den, kdy byl halving. Je to až příliš dokonalé,” uvedl na X.

Bitcoinová ETF zaznamenaly výrazné zpomalení přílivu od doby, kdy v březnu dosáhly svého vrcholu. Přesto jsme u iShares Bitcoin Trust (IBIT) společnosti BlackRock, největšího ETF podle hodnoty spravovaných aktiv, zatím neměli možnost vidět ani jeden den odlivu.

Výkonnost ETF

Nedávné podání formulářů 13F mezitím vede k diskuzím, zda se bitcoinovým ETF podařilo proniknout do mainstreamu. Formulář 13F je čtvrtletní zpráva, kterou podle předpisů Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států předkládají institucionální investiční manažeři s kontrolou nad aktivy v hodnotě alespoň 100 milionů USD. Jim Bianco, zakladatel společnosti Bianco Research zabývající se makro výzkumem, popsal alokace do těchto ETF jako zklamání.

Nerealizované zisky se rychle zmenšují,” dodal Bianco na platformě X.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img