Bitcoin za 95 000 dolarů: Předpověď analytika, který správně upozorňoval na nové ATH před halvingem

5
(5)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Cenové rekordy BTC budou přicházet rychle a častěji. Tvrdí to analytik BitQuant. Nikdo však nedokáže říct, kdy přesně bitcoin prolomí nová historická maxima.

Bitcoin dosáhne 95 000 dolarů jen v jednom rychlém pohybu. Jen načasování je nejisté, říká nová býčí předpověď ceny BTC.

Ve svém posledním příspěvku na X z 15. května populární analytik BitQuant zdůraznil svůj optimismus ohledně páru BTC/USD.

BitQuant: Je zcela zřejmé, že cena BTC dosáhne 95 000 dolarů

Bitcoin se chystá pokračovat ve svém cenovém růstu a měl by dosáhnout rekordních 95 000 USD a stanovit tak nová historická maxima.

Podle analytika BitQuant jsou takové závratné cenové úrovně BTC otázkou času. Jen se teprve ukáže, kolik času je k tomu potřeba.

„95 000 dolarů bude dosaženo v jednom pohybu, a to zcela zjevně. Začne tento pohyb dnes, zítra nebo pozítří? To asi nikdo neví,” napsal.

BitQuant reagoval na analýzu komentátora Mikybull Crypto, který na týdenních časových rámcích pozoroval tzv. formaci cup and handle.

Tato struktura se skládá z konsolidační fáze po silném růstu, obratu a následném proražení výše. Mikybull Crypto tvrdí, že nás dále čeká návrat k objevování nové ceny BTC.

„Průraz bude explozivní a pošle cenu na vrchol cyklu, napsal v části příspěvku na X dne 14. května.

Investoři předpovídají výbušný vzestupný pohyb BTC

BitQuant je známý svými předpověďmi cen BTC. V roce 2023 úspěšně předpověděl nové historické maximum pro BTC/USD před dubnovým halvingem. Do té doby, než bylo nové ATH opravdu dosaženo, se jednalo o poměrně odvážné tvrzení.

On a Mikybull Crypto také nejsou ve svém přesvědčení sami. Ne všichni se staví negativně k tomu, kam by bitcoin mohl zamířit příště. A to přesto, že je již více než měsíc uvězněn v úzkém obchodním rozpětí a hrozí prolomení směrem k 50 000 USD.

„Obvykle, když se cenová akce zhoršuje, dostáváme se se blíž ke konci, argumentoval populární obchodník Daan Crypto Trades.

Bitcoin vykazuje nedostatečnou participaci investorů, nižší likviditu a větší cenovou kompresi. Po něm často následuje explozivní pohyb. Protože v nadcházejících měsících čeká ty, kteří mají slabé nervy, hodně bolesti.

– BitQuant, zdroj: x.com

BitQuant také předpovídá náročné časy pro bitcoinové hodlery, protože nový trend o sobě dává vědět.

„Pokud si nyní nemůžete odpočinout a počkat, až se bitcoin bude chovat podle očekávání, pak je lepší trh opustit, abyste se vyhnuli mučení,” uzavřel svůj komentář.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jindra

Nějak jsem nepochopil v čem spočívají horší časy pro hodlery. Hodleři si užili jízdu z 65 k na 16 k, takže je z trenýrek jen tak něco nevystřelí.

BKF1

Souhlas, dlouholetí hoodleři nejsou tratní, ale otázka, kdy hodlají prodat. Hoodling není o tom, že budu hoodlovat neomezeně, ale že se v jeden okamžik rozhodnu prodat. Já už nejsem hoodler, před pár dny jsem prodal {vyděsil mě ten pattern, co se formoval i skrz to, že jsem v dohledné době ty prachy potřeboval). Takže jsem přišel o 150 tis. díky tomu, že jsem doslova věřil v halving. Stala se doslova hybridní situace a já jsem zhodnotil, že raději prodám. Vyloženě nelituji, ten výnos je luxusní ALE mohl být luxusnější 😀 Vzhledem k tomu, že chci stavět, což dnes stojí “miliardu”, tak se mi hodí každá kačka. Už jen ten beton je za raketu a sám nevím, jak to z toho “mála” všechno polátám.

bourak

Tak ted jsem nepochopil, jestli tedy budou prichazet vrcholy casteji anebo vrchol celeho cyklu prijde v tom jednom vystrelu…

spot_img