Bitcoin se připravuje na průlom s cílem 90 000 dolarů

3.5
(17)

Bitcoin se momentálně nachází v pásmu 60-70 tisíc dolarů, kde přetrvává už skoro čtyři měsíce. Pokud jde o nová maxima, naděje býků udržují cenové indikátory.

Navzdory zklamání hodlerů zůstává Bitcoin po většinu června solidní sázkou na vyšších časových rámcích, kde situace vypadá mnohem lépe. Někteří tvrdí, že cena jednoduše konsoliduje pod historickými maximy, což je klasické chování býčího trhu, které může trvat mnoho měsíců.

Bitcoin připravuje ideální podmínky pro čerstvý průraz ceny BTC, naznačují dva klasické indikátory. V nedávné analýze na platformě X odhalil populární obchodník Roman, že se pro Bitcoin připravuje býčí pokračování. Podle Romana může být návrat k dobrým časům za rohem. S poukázáním na index relativní síly (RSI) a Bollingerova pásma na týdenním grafu předpověděl short squeeze na BTC jako další logický krok.

Na vyšších časových rámcích vytváříme další býčí náznaky pokračování. Jakmile se vytvoří volatilita, můžeme konečně naplno zamířit na 90k+

Roman Trading

Nyní vytváříme 3. býčí divergenci mezi cenou a RSI, zatímco mnozí kapitulují a volají po nižších hodnotách,“ napsal 21. června na X.

Bitcoinoví býci čelí realitě

Dalším předpovědím, které jsme měli možnost v posledních týdnech zaznamenat, však mnoho času na vyplnění nezbývá. „Vždy jsem říkal, že věřím v průlom směrem nahoru a stále si za tím stojím,“ pokračoval v tématu další populární obchodník Daan Crypto Trades v části víkendového příspěvku X.

Nejsem si jistý, kdy přesně k tomu dojde, ale pochybuji, že to bude trvat i celé léto. Mám zde na mysli rozmezí 59 až 74 tisíc dolarů.“ Dodal, že makroekonomické podmínky – americké akciové indexy dosahující rekordních hodnot a klesající výnosy dluhopisů – podporují silný výkon ceny BTC. Na nové historické maximum si však budeme muset ještě chvíli počkat.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.5 / 5. Počet hlasujících 17

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lumas
Hodnocení článku :
     

Už nepij….

Dav

Jo,jo, dnes se chystá na 90 a zítra se bude psát, že 55je jistých. Ruleta jak sviňa.

dan
Hodnocení článku :
     

a ještě to řachne, tip 50k USD :-))
ty vaše cenové úrovně 90k, zatím scifi

Mazi

Jako přiznám se, že začínám si tak říkat… jestli chci číst takový příspěvky. Jako probudte se 😉 my si nevedeme zrovna co se týče BTC nejlíp. Jako ruplo 60tis. a bůhví kam se to vyleje…takže psát tady od průlomu na 90tis… to už mi příjde jak typování sportky… Jako za sebe říkám, že se současnýho vývoje radost nemám 🙁…

pietro

BTC že si nyní nevede nejlíp? To jako myslíš vážně?? Nedávno ATH, i po korekci -20% jsme pořád +100% za posledních 12 měsíců.To je jako slabé, ano?
LOL

Honza

Jen tak dál… čím více lidí na short straně, tím větší pravděpodobnost růstu…dnes jsem opět dokupoval.

Predator

Sportka se odjakživa tipovola

pietro

Někteří ji dokonce umějí i typovat.. 🙂

Luke

Rallye skočila na ATH, teď už to vypadá na klouzavou letní okurkovku, kt má dát naději těm co nestihli nakoupit loni a teď doufají v zázrak.

pietro

Moc velkou slevu nedostanou 🙂

pietro

Tak jako vážení, těch 50k by za mě byla skvělá příležitost pro dokup. Ale po pravdě… chci to vidět. Myslím, že taková sleva nebude. Jednoduše – začínají prázdniny a nastává okurková sezona. Ale podle mě, moc dlouhá nebude.. A na nějaký velký propad si myslím můžou chytrolíni co by chtěli velkou slevu tak akorát nechat zajít chuť. Pravá jízda začne na podzim.

Fantom

A ta jízda bude jakým směrem? 🙂

pietro

Zkus si tipnout..

Fantom

Já svůj tip mám 😀

spot_img