Bitcoin se chystá překonat historická maxima rychleji, než si obchodníci myslí, říká analytik

4.3
(6)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Bitcoin by mohl překonat současné cenové maxima rychleji a dříve, než čekáte. Říká to analytik z DataDash.

Bitcoin má brzy prolomit ATH

Že se dočkáme růstu na bitcoinu není predikce Kryptomagazínu, ale řekl to kryptoanalytik a hostitel DataDash Nicholas Merten. Udělal to na svém Youtube kanálu před zraky svých 514 tisíců sledujících. Může mít pravdu?

„Stane se to mnohem rychleji, než si zde lidé budou myslet,“ uvedl Merten s tím, že bitcoin bude moct znovu otestovat 65 000 $. Dále říká:

Chce to jen trochu více bitcoinu, který se pohybuje s trhem, o něco sebevědomější cenové akce, než jaké jsme tu měli před pár měsíci v prvním čtvrtletí roku 2022, a dobrý katalyzátor pro pár institucionálních investorů k nákupu některých pozic, možná i maloobchodníci, a boom, začnete sledovat, jak se ceny opravdu rychle vrátí na 65 000 $…“

Nová maxima do konce roku

Analytik dále hovořil o určitém „kličkování“ ceny hlavní kryptoměny. Bitcoin od roku 2021 dosáhl nové ATH hned několikrát, přičemž v meziobdobí docházelo ke korekcím a vlnkování. Hovoří o opakovaných korekcích a rally uprostřed cyklu.

„..A myslím, že tentokrát můžeme vidět, jak se bitcoin dostává zpět nahoru,“ říká. V rámci Mertenova bullish pohledu na Bitcoin bude moct nastavit nová historická maxima, ale navíc z předchozího rozsahu rezistence vyšších maxim udělat nový support.“

Merten předpokládá, že bitcoin překlopí úrovně kolem 65 000 dolarů z odporu na podporu. Následně pak využije tento support k tomu, aby do konce roku vystřelil na dříve nevídanou úroveň.

Zdroj: DataDash; TradingView

To, co zde obecně vidíme, jak jsme měli nakresleno na grafu po nějakou dobu, je, že poté, co projdeme tímto květnovým rally, i kdybychom zde v polovině měsíce dostali mírný pullback, stále bychom pokračovali výše, dostali bychom se nahoru směrem k ceně Bitcoinu kolem 75-90 tisíc dolarů, sestoupili bychom dolů a vytvořili bychom podporu a od srpna nebo září bychom opravdu začali charterovat do listopadu a prosince směrem nahoru k ceně kolem 150-200 tisíc dolarů.“

Závěr

Do dlouhodobé predikce v oblasti price discovery se odvážil ve své analýze pustit Nicholas Merten před zraky svých stovek tisíc odběratelů i kryptosvěta. Zdá se, že není ani trochu bearish a doufá v jednoznačný růst do konce roku.

Závěrem jen dodáme, že jako vždy nejde o investiční radu. Pamatujte na rizika a rozhodujte se sami za sebe.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

nevim, ja bych nikdy nemel tu odvahu a zaroven odpovednost tohle predikovat, urcite se najdou takovi, co to vemou vážně a budou podle toho investovat a co kdyz btc se naopak totalne sesype

Martin

Vždyť tyhle lidi mají za cíl sypat co nejvíc predikcí jak půjde cena do nebes jen aby mohli prodat v zisku..všichni vědí hovno kam to půjde. Jediní kdo to ví jsou Market makers

Radim

Nejvíc se mi líbí, když někdo napíše všichni ví hovno a vzápětí si to vyvrátí tím, že někteří ví. Spadnout může všechno, je to jen o tom, čemu kdo věří a to se většinou odvíjí od znalosti. Já třeba BTC věřím a považuji to dokonce za konzervativní investici.

Moja
Hodnocení článku :
     

Kdo takovou pitomost může vůbec tady vytvořit 64 BTC? To je cca 64 M CZK, to bude asi obrovský oligarcha 🙂

M_M

A nebo taky ne, no…

Kenny

Pro me to je jedna z mnoha moznych scenaru, který by samozřejmě potěšil 🙂 Ale jak uz bylo receno, nikdo nevi jak to skutečně bude. Za sebe rozhodně verim tomu ze investice do BTC se vyplatí, pokud clovek dokaze byt trpělivý a nepos..e se z prubeznych případných propadů.

Reklama: