Bitcoin live stream – výnosová křivka předpovídá recesi americké ekonomiky

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) se opětovně dostal nad S/R level 42 000 USD, ale svůj postup okamžitě zpomalil. Jak jsem zmiňoval v poslední analýze na bitcoin, nyní se rozhoduje o tom, zda je na cenovém grafu symetrická nebo rostoucí varianta trojúhelníka. Mnohokrát jsem vysvětloval, proč jsem pro rostoucí variantu. Nicméně trh není statický, ale pořád se vyvíjí. Proto nelze vyloučit i možnost konstrukce symetrického trianglu. Proč to tolik rozebírám? To si vysvětlíme na streamu.

Nějaký čas budeme věnovat i akciím a altcoinům. Rozebereme si však i aktuální podobu výnosové křivky, která již začíná věštit recesi ekonomiky. To vše v pravidelném živém streamu v 19 00 na kanálu Žraloci sobě.

BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: