Bitcoin live stream – Včerejší Fed – Trhy se připravují na ekonomickou krizi

4.3
(4)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) se navzdory včerejšího rozhodnutí Fed pořád drží na supportím pásmu, které je kolem 19 000 USD. Nicméně akciové trhy klesají a naopak americký dolar pospolu s dvouletými výnosy stoupají. Což samo o sobě může avizovat, že Bitcoin se brzy v poklesu přidá. V dnešním streamu si každopádně rozebereme včerejší Fed a ukážeme si reakci na všech možných trzích. Začínáme v 19:00 na kanále Žraloci sobě.

Jsem nově i na Linkedinu, kde sdílím některé své postřehy a nejlepší články. Směle mě tam můžete sledovat.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Bart

Je to bohuzel tak. Je na zvazenou realizovat ztratovy prodej, nez bude jeste vic ztratovy. Je to tezky a je to trest pro ty, co neprodali v dobe rustu. Tyka se to jak krypto, tak akcii.

Rob

No nevím. Nechápu tu logiku. Přijmout ztrátu, aby nebyla v budoucnu ještě větší? To jako že pokud neprodám v malé ztrátě, tak ale určitě prodám ve ztrátě velké? Není nakonec lepší počkat na případný zisk? Bitcoin zatím nepředvádí nic, co by se nedalo předvídat roky dopředu. Lidé pouze nejsou ochotní akceptovat masivní propady Bitcoinu. A to dokonce i přes to, že jsme je už několikrát viděli. A vy tomu mimochodem těmi ztrátovými prodeji pomáháte. Lidí v panice na Bitcoinu je a bylo vždy hodně. Nemají být chamtiví. Cena by se pak držela na lepších kurzech a hlavně by byla stabilnější. Bitcoin lidem pouze oplácí stejnou mincí. 😉

koloděj

To je prave to,bez volatility by tenhle trh nebyl zajimavy.

Bart

Tak je podle vas lepsi drzet za kazdou cenu? Neni lepsi prodat ted a nakoupit pozdeji jeste levneji?

Ted to neni o panice ale o krizi. Prodavat budou nakonec vsichni, co budou mit nouzi. A takovych lidi byva v krizi bohuzel hodne. A kdyz jste na dne, prodavate za aktualni cenu bez ohledu na ztratu….

Co obecne co ma za smysl jednou nakoupit a pak holdit ztraza, zisk, proste porad? Tim prece nic nejde ziskat. 🙂

Reklama: