Bitcoin live stream – Fed spustil další propad, udělá Bitcoin kolem 42 000 USD dno?

5
(7)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) se konečně pohnul z místa, což jsme si dnes dopoledne ukázali v textové analýzy. Měl jsem právě několik dní pocit, že se trh spíše chystá na průraz směrem dolů. Čekalo se pouze na impuls, který včera večer konečně přišel v podobě FOMC minutes. A právě FOMC minutes bude i úvodním tématem dnešního streamu, neboť se potvrzují má dřívější slova – Fed začne zvedat sazby s velkou pravděpodobností již v březnu. Je tam toho ale mnohem více, co si zaslouží naši pozornost.

Pak se samozřejmě podíváme na technickou analýzu Bitcoinu a jednotlivých altcoinů. Pro úplnost si ukážeme i klasické finanční trhy, abychom byli v dostatečném obraze. To vše dnes v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: