Bitcoin live stream – Bitcoin pokračuje v rostoucím trendu – Fed schůze – odraz na zlatě

3.7
(3)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (btc) a akcie v důsledku očekávaného zvýšení základní úrokové sazby ze strany Fed reagovaly agresivní růstem. Růstem, který byl za poslední měsíc jeden z nejagresivnějších. Proč se tak stalo? Vše si v rámci dnešního streamu samozřejmě vysvětlíme. A ukážeme si možnosti dalšího vývoje. Připravte se tedy na další nabitý stream, kde se podíváme i na komodity jako je ropa, zlato. A altcoiny jako jsou LTC, ETH a další. Začínáme v 19 00 na kanále Žraloci sobě.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Bart

Jo pekne to pumpuje. Souhlasim ze z globalniho pohledu je to porad nic. Ale ti co koupili za minimum uz pomalu budou mit sanci na rychle zhodnoceni cca 30%. To neni vubec spatny…

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: