Bitcoin je stále králem kryptotrhů! Anthony Pompliano chválí hlavní kryptoměnu

5
(3)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Spoluzakladatel Morgan Creek Digital Anthony Pompliano altcoinům nepropadá. Stále považuje Bitcoin (BTC) za hlavní kryptoměnu na trhu.

Anthony Pompliano připomíná, kdo je král

Hlavní kryptoměna, král kryptomarketu, největší a nejbezpečnější.., to jsou časté přívlastky, kterými se honosí Bitcoin. Stále platí, že když Bitcoin zavelí, trh ho následuje, a to platí jak nahoru v bull runech, tak i dolů v propadech. V podstatě celý kryptomarket se řídí tím, co dělá jedna kryptoměna.

V novém rozhovoru ve Squawk Box na CNBC Pompliano říká, že špičková kryptoměna má stále hodně býčích fundamentů. Navzdory jakýmkoliv slabším stránkám je král kryptotrhů jen jeden, a tím je Bitcoin.

Většina je v zisku

Pompliano pak říká, že i když je většina vlastníků BTC v zisku, hodleři nebudou Bitcoin jen tak prodávat. Lidé budou naopak nadále postupně přicházet a vstupovat do BTC. Bitcoinový býk uvádí:

„Když se podíváte na to, kolik lidí, [kteří] drží bitcoiny, je v zisku, tak v podstatě ať už bitcoiny koupili kdekoli, jaká byla tato cena ve srovnání se současností? 89 – 90 % lidí je v zisku…

Zatímco máme nedisciplinovanou měnovou a fiskální politiku [USD], neprodávám své bitcoiny. Existují miliony dalších lidí, kteří neprodávají své bitcoiny a poptávka stále roste.

Právě jsme dnes ráno viděli, že Invesco uvede na trh (burzovně obchodovaný produkt) ETP se spotovým Bitcoinem a myslím, že budete i nadále svědky toho, jak se produkty jako tento dostávají na trh. Poptávka se zvyšuje na vaši fixní nabídku.

Cena v amerických dolarech se musí postupem času zvyšovat…“

Zatím to nemění ani platformy

Pompliano říká, že vliv Bitcoinu na trh je jasný. Ukazuje, že je to stále starý dobrý král krypta. To platí i navzdory velkým pohybům jiných coinů, včetně Etherea (ETH) a Solany (SOL).

„Myslím si, že Bitcoin je zdaleka stále králem. Když se pohybuje, všechno ostatní se pohybuje s ním. Pokud Bitcoin klesá, ostatní položky mají tendenci klesat. To se trochu mění, ale myslím, že z větší části to stále platí.“

Závěr

Jednou za čas si jistě stojí za to připomenout, že tu stále máme kryptoměnu, která řídí pohyby ostatních coinů a tokenů. Bitcoin je stále tím hlavním hráčem, hlavním projektem a tuto výsadní pozici si hájí již dlouhé roky, byť tu máme už i další zajímavé kryptoměny s potenciálem. V současnosti neexistuje důvod si myslet, že by se na tom v dohledné době něco změnilo.

Každý nováček, který přichází do kryptosvěta, by si sám měl umět zvážit, které kryptoměny mají šanci na úspěch v dlouhodobém měřítků.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtech

Tak vzhledem k dnešnímu rannímu Price action – kdo by ho nechválil😃

LHTS

Cely tyden se budim mezi 5.30-6.00 a zrovna dneska jsem spal jako dudek do 8.00. To zaboli 🙂
Kazdopadne je to tentokrat jine, BTC pada, Alty take ale mene nez obvykle, na paru ETH/BTC vitezi ETH. Ze by palacovy prevrat ? (flippening v nasi reci)
Nejvesti radost mam, ze jsem vcera uznal porazku a prodal ATOM.

Poslední editace 2 let před přes LHTS
spot_img