Bitcoin je připravený na velký pohyb ceny, říká on-chain analytik William Clemente

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Populární on-chain analytik William Clemente říká, že se na Bitcoinu schyluje k velkému výstřelu ceny jedním směrem. Po konsolidaci se tak blíží rozhodující impulz pro další cenový vývoj.

William Clemente očekává masivní pohyb BTC

Bitcoin se od konce května drží v rozmezí hodnot velmi přibližřně definovaných intervalem 30 až 40 tisíc dolarů. Konsolidace probíhající týdny v těchto hodnotách s velkou pravděpodobností ukončí razantní pohyb ceny jedním nebo druhým směrem, doprovázený prudkým zvýšením volatility. Analytik William Clemente říká svým 136 tisícům sledujících, že se dívá na indikátor, který naznačuje, že Bitcoin se v příštích dnech chystá uniknout ze svého těsného rozsahu, nad 30 000 $.

Tímto indikátorem je index volatility:

“Index volatility Bitcoinu – připravujeme se na velký pohyb.”

Zdroj: William Clemente

Nahoru, nebo dolů?

Otázkou zůstává, na kterou stranu se Bitcoin vydá. Pokud jde o možný směr očekávaného cenového pohybu, Clemente říká, že je na přední kryptoměně bullish, protože vidí v zákulisí těžký nákup.

“Stále čekáme na masivní pohyb Bitcoinu. Jen se nabíjí. Připravuje se na největší výkyv volatility od propadu z [65 000 USD]. S on-chain vykazujícím silnou akumulaci a očekávaným tlakem nahoru.“

Zdroj: William Clemente

Fáze akumulace?

Začátkem tohoto týdne Clemente uvedl, že bitcoinové velryby i retail hromadí vlajkovou kryptoměnu v rozmezí 30 000 USD.

“Maloobchod už několik týdnů těžce nakupuje, ale nakonec jsme dosáhli uptick na velrybách, na které jsme čekali. Tento týden se na blockchainu narodilo 17 nových velryb, přičemž celkový podíl velryb vzrostl o 65 429 BTC. “

William Clemente dodal, že tyto subjekty, které získávají BTC, nemají ve zvyku rychle prodávat, což signalizuje, že na obzoru by mohl být nabídkový šok. Analytik později konstatoval, že růst uživatelů Bitcoinu se stále zvyšuje, což je v ostrém kontrastu s tím, co nastalo po předchozích vrcholech cyklů.

“Růst uživatelů dělá přesný opak toho, co má, když sleduje každý hlavní vrchol bitcoinového bull runu. Bez jakéhokoli euforického výkyvu, který jsme obvykle viděli, se čistý růst uživatelů jen stále zvyšuje.“

Závěr

Neinvestujte a neobchodujte na základě jakékoli cizí analýzy, ale udělejte si vlastní obrázek o situaci. Všímat si můžete volatility, která se dostala na minima, odkud analytik William Clemente čeká prudký výstřel. Růst počtu uživatelů a jejich akumulace BTC pak může naznačovat tlak na růst ceny.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Ladislava

Že by druhý Elon Musolíny 🙂

Jarda
Hodnocení článku :
     

Cekam porad na ten propad alespon na 25k. Ono do konce prazdnin je jeste daleko, cili at to klesa a s nabehem podzimu muzem jit rovnou do finale k 100k.

Lopata

Jedeme dolů ,každý rozumný spekulant bude spekulovat na ceně směrem dolů do konce roku jsme na 10 K .

Jan

A čekal, a čekal, a čekal, až se nikdy nedočekal.

AjRep

Pořád je nejzásadnější otázka, KDO bude prodávat za těch 25k. Zvláště teď, když byla zveřejněna aktuální data o inflaci.

Lunetic

Osobně spíš nechápu ty socky co řešej jestli koupit za 32 000 nebo 25 000, když jsme dost pod lokálním ATH tohoto roku. Prostě buďto na to mám (i když třeba n zrovna ranec) a btc věřím i do budoucna a potom koupím aspoň za část. A nebo mi taky může jako obvykle v historii btc ujet vlak. A ten vlak ujíždí opakovaně, takže vždy bylo lepší nastoupit než ho pak honit. Ale chápu socky a hypotékáři co to maj na páku se musej držet při zdi (a proto taky nemaj keš).

Tomas_1971

Já zas nechápu, když kdejakej “Lojzík Utřinosů” leze na diskusní fórum s primárním cílem urážet a shazovat lidi, aniž o nich cokoliv ví… Na páku to mám proto, Lojzíku, abych, např. jako před třema měsícema “trhnul” denně desetinásobek toho, co bych vydělal na spotu a hódlu… a věř mi, že se mi těch 14 dnů dost vyplatilo (s tím “kešem” co jsem do toho lez 😃)… A vyplatí se to znovu, věř mi, jen si počkám na to, kdy a jak do toho vlízt… Jednak mně to baví (trochu adrenalin) a nemusím dál nic řešit, trh dal za 14 dnů na ETH dost na to, abych realizoval to, co jsem chtěl, byl v klidu a ještě nemusel nic dělat, i kdybych do toho teď nelezl třeba “celej medvědí rok” (asi nebude tak dlouho)… Ty pane chytrej přes “socky” a “hypotekáře”… PS: Na vysněný Lambo ti můžu půjčit, když nemáš koule na “pákový trejdy”, mohl by ses k tvému vlhkému snu na čtyřech kolech hódlovat dlouho… 😂 Bože, jak mi je tenhle typ lidí, jako ty, k smíchu, to si ani nedovedeš představit…

Janata

Doufejme, ze ten pohyb bude smerovat dolu az na same dno.

Magister peditum

Další zhrzený investor, co prodělal?

Zdeněk Heřt
Hodnocení článku :
     

A jak si myslíte, že se projeví “zlevnění” těžby? Není náhodou cena dost reflektující i tento parametr?

AjRep

Nemyslím si, že to nějak ovlivňuje cenu. Těžaři mají svou vlastní strategii, musí prodávat určitou část, aby zaplatili za elektřinu, ale se zbytkem vytěžených btc nakládají stejně jako normální investor – tedy spíš akumulují, aby mohli v budoucnu prodat za víc.

Roman
Hodnocení článku :
     

A zítra bude článek o tom, jak někdo jiný plácne, že to bude stát 100k, pozítří článek o tom, jak někdo plácnul, že to bude za 10k – pořád dokola 😀
Každý ví kulový a všichni jen reagují na to, co se děje – tyhle předpovědi jsou jen selfulfilling prophecies, on to ten borec taky říká, aby na tom něco trhnul, proč by to jinak dělal – z dobroty duše? Hahahahahahahaha

spot_img