Binance dokončuje integraci Bitcoin Lightning Network

5
(2)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Kryptoměnová burza Binance dokončila integraci Bitcoin Lightning Network na své platformě pro výběry a vklady BTC.

Binance dokončuje integraci LN

Tento vývoj potvrdila Binance v blogovém příspěvku z 17. července, kde poznamenala, že uživatelé kryptoměnové burzy nyní mohou používat škálovací řešení 2. vrstvy pro výběry a vklady BTC.

Když se nyní uživatelé rozhodnou vybrat nebo vložit bitcoiny, budou moci vybrat „LIGHTNING“ jako možnost. Mezi další možnosti patří BNB Smart Chain (BEP-20), Bitcoin, BNB Beacon Chain (BEP2), BTC (SegWit) a Ethereum ERC-20.

Binance poprvé naznačila integraci Lightning Network v květnu poté, co musela dočasně pozastavit výběry BTC kvůli záplavě nevyřízených transakcí způsobených nedávným nárůstem poplatků za transakce v síti BTC.

Exploze transakčních poplatků byla z velké části připsána vytvořením memecoinů na Bitcoinu ve formě tokenů BRC-20, nového tokenového standardu v síti.

Další burzy a Lightning Network

Binance se tak připojuje k dalšíkm kryptoburzám Bitfinex, River Financial, OKX, Kraken a CoinCorner, které přijaly Lightning Network. Generální ředitel Coinbase Brian Armstrong také v dubnu naznačil svůj záměr integrovat LN síť bitcoinové 2. vrstvy na Coinbase. Neuvedl však, kdy by se tak mohlo stát.

Závěr

Cílem Lightning Network je zrychlit a zlevnit bitcoinové transakce tím, že uživatelům umožní vytvářet mimořetězové transakční kanály. Neváhejte se přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img