Bezpečnostní drony budou těžit Monero

0
(0)

Zprávy a souhrny

Drony, které jsou schopny zastavovat kulky budou těžbou přispívat k zabezpečení sítě Monero? Společnosti Astral AR a Core Scientific oznámily partnerství. Díky němu by měly vzniknout kvalitní bezpečnostní drony s mining softwarem uvnitř.

Astral AR, společnost se sídlem v Texasu, se specializuje na bezpečnostní drony. Nedávno oznámila partnerství se společností Core Scientific. Tato firma se zaměřuje na blockchainovou infrastrukturu a umělou inteligenci. Výkonným ředitelem druhé zmiňované je Kevin Turner, bývalý provozní ředitel Microsoftu.

Jak to funguje?

Celé to dostalo název „Project Palladium“ a bude to fungovat následujícím způsobem. Astral AR bude používat software Core Scientific (Minder a MinderOS), za účelem zpeněžení nevyužitého výpočetního výkonu sofistikovaných bezpečnostních dronů. Software bude těžit Monero.

Těžba drony časem zaplatí

„Naším posláním je zajistit, aby naše bezpečnostní drony EDNA byly dostupné pro donucovací orgány, hasičské sbory a školy na celostátní úrovni. Jejich úkolem je zastavit kulky a zachránit tak životy,“ řekla Leah La Salla, generální ředitelka Astral AR.

Nyní může dříve nečinný hardware generovat příjmy v XMR (Token Monera). „Software je schopný splatit celý dron za období několika let. To umožní nedostatečně financovaným institucím přístup k podobným, nově vznikajícím technologiím,“ uvedla zpráva společnosti Core Scientific.

„A nejde jen o to, že instituce budou profitovat z blockchainových technologií. Pomáháme tím totiž samofinancovat hardware, který je jinak nedostupný kvůli vysokým finančním nákladům,“ pokračovala La Salla.

Kristy-Leigh Minehanová, technická ředitelka Core Scientific, dodala:

„Toto je výborný příklad hodnot, které nám blockchainy založené na proof-of-work algoritmu mohou přinést. S projektem Palladium tvoříme nejen část kostry blockchainu, který tvoří podstatu celého kryptosvěta. Umožňujeme také, aby technologie zachraňující životy byla v rukou těch, kteří ji doopravdy potřebují.“

Co číst dál?

[Zprávy] Bitcoin halving by mohl vyhnat ceny na 50 000 USD • Ethereum 2.0 • Europol chce sledovat krypto • a další novinky dne

 

Zdroj: cryptoslate.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: