Na basketbal za Bitcoin? Proč ne!

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Mark Cuban, miliardář, technický investor a majitel basketbalového klubu NBA Dallas Mavericks, uveřejnil v úterý 16. ledna na Twitteru, že od příští sezony bude možné zakoupit vstupenky za kryptoměnu Bitcoin.

Dallas Mavericks či Sacramento Kings

Tým Dallas Mavericks, který plánuje zavést koupi lístků za Bitcoin, nebude prvním z plejády mužstev hrajících v NBA. Již v roce 2014 přišel s touto myšlenkou jiný tým, Sacramento Kings, který kryptoměnu Bitcoin začal akceptovat, jako možnost platby za reklamní předměty, suvenýry a lístky.

Mark Cuban je kromě sportovní sféry dobře známý i pro krypto-komunitu. Kromě investic do digitálních měn a ICO, se angažoval i v případě kryptoměn Mercury Protocol v roce 2017. Její momentální marektcap je přibližně 21,5 milionu amerických dolarů a momentálně se obchoduje za 0,12 dolaru.

Cuban se zviditelnil i svým postojem k technologii blockchain, jejíž přikládá velkou budoucnost. Své doporučení investovat 10% životních úspor do Bitcoinu publikoval v instruktážním videu “Jak se stát bohatým”.

Cuban, Thiel či Zuckerberg věří v růst

Přestože krypto trh zažívá v posledních dnech turbulentní období, především směrem dolů, investoři jako Cuban, Thiel či Zuckerberg mohou být dobrým signálem, že kryptoměna jako celek má potenciál pro budoucí růst.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img