Arthur Hayes: Je čas nakupovat

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnový guru a spoluzakladatel kryptoměnové burzy BitMEX, Arthur Hayes, ve svých nedávno zveřejněných analýzách uvádí, že po nejnovějším poklesu na trhu je vhodný čas na nákup kryptoměn. Co dalšího uvádí americký obchodník ve svých příspěvcích?

Arthur Hayes: Vhodný čas na nákup kryptoměn

Americký obchodník a spoluzakladatel kryptoměnové burzy BitMEX Arthur Hayes opět zveřejnil rozsáhlou analýzu na svém oficiálním účtu na sociální síti Twitter. Hayes věří, že současný pokles je skvělou příležitostí k dlouhodobému nákupu.

Arthur Hayes se mimo jiné věnoval ethereu a nadcházejícímu přechodu na PoS. Spoluzakladatel BitMEXu uvedl, že pokud bude u ETH událost zrušena z jakéhokoli důvodu, bude se obávat o svoje pozice. Uvedl:

“Pokud bude sloučení úspěšné, obchodníci dnes nakoupí ETH s vědomím, že čím vyšší cena půjde, tím více bude síť využívána a tím více bude deflační, což povede k vyšší ceně, což způsobí, že síť bude více využívána a tak dále a tak dále. Toto je ctnostný kruh pro býky.”

Přesto se zdá být Hayes velmi býčí ohledně druhé největší kryptoměny světa. Pro dlouhodobě investory by tak nákup kryptoměn měl být velmi pozitivní. ETH by se tak mohlo zotavit stejným způsobem jako BTC v minulosti.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 21 268 USD dle KMC.

Závěr

Arthur Hayes velmi často svým téměř 300 tisící sledujícím na Twitteru sděluje své prognózy vývoje kryptoměn. Kryptoměnové trhy zažily v posledních dnech významný pokles. Další informace o vývoji ceny bitcoinu a altů naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. Co si o tom myslíte vy?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img