[Analýza] Zase jsme dole – je čas na paniku?

0
(0)

Začal nový týden a spolu s ním i další pořádný dump. Bitcoin ještě v neděli klesl z “bezpečné” hodnoty 7600 USD na 7200 USD a doslova jen pár minut po půlnoci následoval další pokles. Momentálně se nacházíme na hladině 6600 $ – poslední technická úroveň, kdy ještě můžeme být jakž-takž v klidu.

Co říká Technická Analýza?

Pro všechny, kteří tvrdí, že technická analýza nefunguje, tu mám jeden graf:

h6-100618-fin-t11

Predikovaný pokles vyšel úplně přesně. Bitcoin padl na již uvedených 6600 dolarů a zatím se drží. Graf je ze včerejšího dne. Celou analýzu najdete na tomto odkazu. Kdo sleduje Trading11, ten prodal a nyní si spokojeně mne ruce.

Jak to tedy vypadá?

Bitcoin se od svého prvního poklesu na dno (6.2.2018 – 6000 $) snaží dostat zpět do sedla, potvrdit uptrend a vystartovat do oblasti nad 13 500 $, kde se nachází masivní rezistence. Bohužel musíme konstatovat, že se mu to dosud nepodařilo.

bittrex btc-usd

Každé lokální maximum je nižší, než to předcházející. Minima se drží v okolí 6500 $. V současnosti jsme tedy na minimu, ale stále není úplně jasné, jestli se tentokrát nepodíváme ještě níže.

6500 $ je klíčová hladina, která tvoří silný support a zároveň jde o dno každého současného pádu. V minulosti, po dosažení této úrovně, následoval odraz a alespoň 40% růst celého trhu. Propad pod tuto klíčovou úroveň by byl tedy velmi problematický.

Z hladiny 6500 $ se stane silná rezistence, která Bitcoinu zamezí v dalším růstu a je docela dobře možné, že pod ní zůstaneme až do konce léta. Další důležité supporty se nacházejí v podstatě na každé kulaté tisícovce.

Na druhou stranu, pokud se Bitcoin odrazí a vydá směrem nahoru, mohli bychom dosáhnout až na klíčovou úroveň 9000 $. Její pokoření by nám otevřelo cestu ke krásně kulatému číslu 10 000 $.

Více analýz, predikcí a tipů na koupi zajímavých ICO najdete na našem webu Trading11.com.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img