[Analýza] Bitcoin a Ethereum po víkendovém růstu zase v červených číslech

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Trh s kryptoměnami se stále nevzpamatoval z poslední velké korekce. Pokles z poloviny ledna ve výši 50% zastavil altcoinové šílenství a většina digitálních assetů se dostala na normálnější ceny. Odborníci se shodují (a my souhlasíme), že šlo o zdravou korekci celého trhu. Přece jen, vertikální grafy před měsíce už opravdu nedávaly smysl.

Bitcoin neumí překonat rezistenci

Bitcoin neumí překonat rezistenci

Bitcoin se už druhý týden trápí s rezistencí ve výši 11 800 $. Podle dat z burzy Bittrex sice včera zaznamenal lokální maximum 12 000 $, ale na proražení to nestačilo.

Podle analýzy grafu můžeme vidět, že cena klesla pod podpůrnou linii, a přes týden může následovat další pokles a testování rezistence na 10 800 $ a 10 200 $.

Btw / Litecoin je na tom velmi podobně. Na procvičení si ho můžete zanalyzovat dle drafu Bitcoinu.

Ethereum se stabilizovalo po významném růstu

Ethereum se stabilizovalo po významném růstu

Druhá největší kryptoměna poslední čtyři dny předvádí krásné divadlo. Nechala za sebou rezistenci okolo 1000 $ a 1100 $ (z těchto hodnot se následně staly podpůrné linie), a v neděli dokonce překonala hodnotu 1250 $. V blízké budoucnosti může nastat menší propad, ale pokud vydrží support na 1100 $, otevře se nám cesta nahoru k hodnotám ze začátku roku.

Ethereum vs. Bitcoin

Ethereum vs. Bitcoin

Ether se tak při páru ETH / BTC dostává na úroveň ze začátku léta, kdy se jeden ETH token vyměňoval za 0,15 BTC (momentálně je to 1 ETH za 0,106 BTC a stále stoupáme).

Všimněte si hlavně breakoutu nad horní linii stoupajícího kanálu, ve kterém se Ethereum drželo poslední dva měsíce. V polovině ledna se z ní stal support, jenž jsme v posledních dnech úspěšně otestovali.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img