Analytik: Bitcoin zahájí finální fázi býčího trhu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnový analytik a obchodník pod přezdívkou Bitcoin Jack před nedávnem prohlásil, že nejdůležitější kryptoměna světa je na pokraji zahájení finální fáze býčího trendu. Co dalšího slavný kryptoanalytik prohlásil?

Bitcoin to the Moon

Populární obchodník a analytik BTC_Jack Sparrow spíše známý na Twitteru jako Bitcoin Jack před nedávnem přišel se zajímavou analýzou. Svým téměř 210 000 sledujícím sdělil, že Bitcoin se chystá zahájit pátou a poslední vlnu býčího trhu.

Býčí trend u nejdůležitější kryptoměny světa by mohl nastat za předpokladu, že aktivum sleduje model podobný cyklu raketového růstu v letech 2013 a 2017. Na sociální síti Twitter Bitcoin Jack prohlásil:

„Na základně předchozích dvou bitcoinových cyklů je současný cyklus krátký a každá poslední pátá vlna pochází z předchozích dvou zelených crossů. Přesně tam, kde se právě nacházíme.“

Analýza je založena na Elliottově vlnové teorii, která se používá k předpovědi budoucích cenových akcí založených na psychologii davu. Dle jeho teorie představuje pátá vlna poslední fáze býčího trhu, ve kterém toto digitální aktivum zažije raketový růst.

Bitcoin Jack se dlouhodobě staví k možnosti, že Bitcoin vyšplhá až na hodnotu 380 000 amerických dolarů za minci BTC. Co se týče druhé největší kryptoměny světa, Ethereum by dle jeho slov mohl v blízké budoucnosti vzrůst na 3050 USD.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 40 850 USD dle KMC, cena ETH se pohybuje okolo 2 785 USD.

Závěr

Můžeme jen vyčkávat, zda se předpověď slavného analytika vyplní. Růst Bitcoinu je však dobrá reklama pro celý kryptoměnový průmysl. Více informací o vývoji cen kryptoměn se dozvíte v našich pravidelných technických analýzách.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

7 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: